To je otázka, kterou by nejedna žena ráda slyšela. Mezi ty nejčastější, které muži pokládají, ale bohužel nepatří...

Během své vztahové a milostné kariéry asi uslyšíte:

„Jaký jsem byl?“


Tato otázka padne většinou u mladých milenců, ale může se stát, že vám ji položí i zkušený milenec. Jak reagovat? To je těžké, když řeknete krutou pravdu, je pravděpodobné, že další opakování už nebude. Když budete zase příliš laskavá a vychválíte ho do nebes (tedy pokud to není pravda), tak se nikdy nedočkáte zlepšení. Ideální je zlatá střední cesta! A pozor, buďte diplomatka!

„Na co při tom myslíš?“


Další otázka, kterou očekávejte spíše u mladších milenců. Pravda je taková, že mnoho žen při sexu nemyslí vůbec na nic. Někdy přijdou na řadu erotické fantazie, ale ty používáme z jasného důvodu. V tomto případě, je lepší asi neříkat pravdu :-D

„Kde je…?“


Dostali jsme se z pubertálních let a přichází na řadu společné bydlení. Vy začnete hodně často slýchat otázky začínající na kde. Kde mám klíče, kde mám ponožky, kde je máslo, kde je ručník… Všechny věci mají své místo, ale váš drahý ho ani po letech nezná. V tomto případě vám nezbývá nic jiného než říkat pravdu a důkladně svého partnera nasměrovat na místo, kde danou věc najde.

  16:00,  aktualizováno  25. března 2019 18:14