Vychutnáte si postelové řádění ještě víc, až budete mít v pár věcech jasno? Čtěte žhnoucí informace.


Otázka: Přítele zajímá, jak masturbuju. Neztrapním se, když přiznám pravdu??


odpověď: Určitě ne! Klidně mu ukažte, jaké pomůcky ráda přibíráte do sólové akce (vibrátor, salátovou okurku, tužku, svíčku). Čím chlípnější číslo předvedete, tím větší radost milenci uděláte. Odmění se vám náruživým přídavkem.??Otázka: Drahý při sexu rád tvrdě přiráží, jenže mě hluboké pronikání bolí. Co s tím??


odpověď: Lehněte si na bok a požádejte ho, aby do vás vstoupil zezadu. V téhle poloze se zanoří jenom mělce a bude se muset pohybovat pomalu a opatrně, jinak z vás jeho náčiní vyklouzne.Otázka: Milý má šíleně malý penis. V jaké poloze si budu připadat plnější??


odpověď: Klesněte na všechny čtyři a přizvěte ho k sobě zezadu.Otázka: Užiju si polohu 69 víc, když budu nahoře, nebo dole??


odpověď: Nejspíš jste lehčí a menší než váš milý, takže byste si nad něho měla kleknout, aby vás nezavalil jako balvan. Jestli jste macatější a chodíte se střízlíkem, zkuste si oba lehnout na bok.­­­??Otázka: Může se penis zlomit?


?odpověď: Není v něm kost, takže se zlomit nemůže. Nešetrným zacházením ho ale můžete poškodit – například natrhnout jeho jemnou a citlivou tkáň. Poraněný průbojník potřebuje lékařskou pomoc!


  7:00,  aktualizováno  25. března 2019 21:04