Orgasmus je jako nakupování. Můžete trávit hodiny a hodiny v obchodech, a přesto odejdete s prázdnou. Jindy vám stačí se letmo rozhlédnout a hned máte přesně to, co jste chtěla. Čtěte – a staňte se ženou, která zaboduje pokaždé.

Vaše srdce trhá rekordy v počtu úderů za minutu, zrychlený dech vám vyráží z hrdla s intenzitou, jako byste právě vyběhla do desátého patra. Krev vám bublá v žilách a vy pociťujete obrovský nával tepla, euforie a štěstí. Ano, právě jste prožila orgasmus – vytoužený vrchol sexuálního rochnění. Ten pocit určitě znáte. Dostavuje se ale opravdu vždycky, když se se svým kovbojem oddáváte milostným radovánkám? Jestliže s povzdechem kroutíte hlavou, něco tu nehraje. Okamžitě si proto naordinujte naši kúru, díky níž si pojistíte orgasmus o síle deseti koní. Pokaždé!1. krok: vyberte si správného partnera


Fatální chyby se dopustíte, když budete plně spoléhat na to, že vás k slastnému vřískotu vždycky dovede váš milenec. Pravdou totiž zůstává, že většina mužů má o ženském orgasmu jen velice nejasnou představu. Nazpaměť se naučí pár mechanických pohybů a ty pak bez rozdílu používají na všechny postelové partnerky. A ani je přitom nenapadne, že právě na vás tyto hmaty nemusejí fungovat.


Jiní údajní znalci ženské rozkoše vám zase jednou olíznou genitálie a už předpokládají, že svoji orální povinnost splnili. O nějakém dalším dráždění už nemůže být ani řeč, a tvrdíte-li, že jste vzrušená zhruba jako díra ve zdi, myslí si, že blufujete. Stejný problém má i pětadvacetiletá pokladní Marie. „Ještě se mi nestalo, abych se svým přítelem dosáhla orgasmu. Jsem úplně zoufalá. Chvíli jsem si myslela, že jsem frigidní, ale když použiju vibrátor nebo prsty, vyvrcholím pokaždé.“


Trápí vás obdobná potíž? Při masturbaci si plně uvědomujete každý dotyk a bez obav se můžete zcela oddat vlně slasti. Nestresuje vás povinnost uspokojit partnera a vlastní orgasmus je váš jediný cíl. Pravá příčina ale může vězet i v sebestřednosti partnera. Takový hurikán, který se přižene do vaší ložnice, trochu si zaheká, rozvrže vám postel, potřísní povlečení a už zas prchá pryč, určitě není vaším tajným snem. Zvlášť když vůbec nebere na vědomí, že vy na posteli pořád ještě ležíte s roztaženýma nohama a čekáte na svou zaslouženou dávku slasti.


Narazit ale můžete i na druhý extrém. Vytypovaný milenec se vás zoufale snaží uspokojit a zoufale mu to nejde. Na všechna svá citlivá místa ho musíte sama navádět, jeho mužství se podobá rozteklému nanuku a jeho rádobysmyslné vrnění vás rozčiluje. Nakonec upadnete do erotické otupělosti a pravděpodobnost dobře střiženého orgasmu se rovná nule. Pokud tedy trpělivost nepředstavuje vaši nejsilnější stránku, nabrnkněte si výhodnější postelovou partii.


Na výběru si tentokrát dejte záležet a vyhněte se chvástavým leopardům. O sexu by sice mohli přednášet, ale jakmile dojde na lámání chleba, zklamou. V posteli bývají hrubí a vůči vašemu tělu necitliví. Pokud vám vytrysknou slzy bolesti při vaginální masáži, kterou vám provádějí tlustými prsty s neostříhanými nehty, ještě si samolibě myslí, že si užíváte.


  12:00,  aktualizováno  25. března 2019 20:55