Jestli chcete výbušnější sex, možná je načase zařadit do svého pravidelného erotického repertoáru jízdu v sedle. Víme, co božského vás v téhle poloze čeká!

Pestrá stimulace


Není třeba zdůrazňovat, že oba na váš klitoris bez potíží dosáhnete. Nabízejí se vám ale i další možnosti dráždění. „Když žena na muži leží, klitoris se otírá o jeho stydkou kost, když se vrtí, pohupuje a popojíždí po jeho penisu,“ vyjmenovává sexuoložka Gabrielle Morrisseyová v knize Jak na to (vydal Ikar). „Tato poloha je také vhodná pro vzájemné naklánění se k sobě a od sebe, čímž se udržuje kontakt genitálií a stimulace vede ke společnému orgasmu.“


Díky gravitaci se do vás penis dostane pořádně hluboko. Kromě toho je ale důležité vychytat i správný úhel pronikání, který vám zařídí ty nejslastnější pocity. Podle vědců z americké Mayo Clinic by to měl být třiceti- až čtyřicetistupňový úhel, ale tohle nemusí platit pro všechny ženy.


Čtěte také: Ideální poloha podle znamení zvěrokruhu

Zkuste proto následující: Obkročmo na muže nasedněte a posouvejte kolena střídavě co nejblíž k jeho tělu (pro mělčí pronikání) a naopak co nejdál od partnera (hluboké pronikání). Některé ženy se nejvíc vzruší, když se předkloní a třou se stydkou kostí o tu milencovu. Jiné naopak pocítí prudký nástup slasti, když se zakloní a zapřou se rukama o partnerova stehna. Takže experimentujte!


  19:00,  aktualizováno  26. března 2019 11:04