Váš drahý vás určitě ujišťuje, jak jste pod peřinou skvělá. Takhle poznáte, že to myslí vážně.


1. Změní se mu dech?


Jakmile váš milovaný nabere vášnivé obrátky, začne buď zrychleně lapat po dechu, nebo nasadí hluboký nádech a výdech. V každém případě znamená proměna dýchání naprosto jasný signál, že v něm probouzíte dravce.??2. Zrudne mu tvář?


V momentě, kdy vašeho milého zaplaví sladká vlna vzrušení, okamžitě se mu začne prokrvovat tělo. Životodárná tekutina se mu nažene nejen do podbřišku, ale také mu obarví pokožku. Takže až drahému zasvítí v obličeji červená, nastal nejvyšší čas rozepnout mu opasek.??3. Zajede vám do vlasů?


Když váš roztoužený krasavec podlehne smyslné vášni, začne si jemně a něžně pohrávat s vaší hřívou. Pozorujte ho a máte jasno. Čím více ho totiž kštice zaujme, tím silněji touží po průniku do vaší intimní oblasti.                        ??4. Krčí prsty u nohou?


V okamžiku, kdy je opravdu hodně vzrušený, začne silně zatínat svaly. Slastné stahy můžete pozorovat po celém jeho rozpáleném těle, ale zcela jasný důkaz představují pokrčené prsty u nohou. Jejich křečovité sevření ho usvědčuje z toho, jak moc intenzivně po vás v tu chvíli touží. 


Víte, že: Délka spánku ovlivňuje vaše libido?Ve spánku tělo doplňuje potřebné hormony. Pokud jste permanentně nevyspalá, nemáte dostatek testosteronu, který vás pudí k sexu. Proto po něm unavená zřídka zatoužíte. Jestliže však krátíte svůj spánek na  minimum delší dobu, můžete zaznamenat pravý opak. Váš mozek z nedostatku energie přepne do primitivnější roviny a zjednoduší váš život na pouhé uspokojování potřeb, jako je jíst, pít a souložit.


  14:00,  aktualizováno  25. března 2019 19:21