Paradox - celý život toužíme po lásce, a když ji konečně najdeme, možná nechtěně, ji od sebe odháníme. Na co si dát pozor, abyste neničili vztah?

Na prvním místě práce

Workoholismus je ve vztahu opravdu překážka. Sama víte, že v práci trávíte více času než je zdrávo? Ne každý partner je k pozdním příchodům z práce, unávě, neustálým řečem o práci… tolerantní. Bohužel už nejeden pár ztroskotal na faktu, že jeden z partnerů žil spíše s prací. Snažte se svůj čas rozdělovat rovnoměrně. Nezanedbávejte svého partnera, potřebuje vědět, že je milovaný a chce být ve vaší přítomnosti!!!


Nejchytřejší

Dámy, na tohle pozor! Jestli na vás sedí charakteristika „ta nejchytřejší“ a neustále diktujete, jak se má partner chovat, co má dělat, co má nosit, co je správné a co není… Můžete snadno z chytrolínky přeskočit na otravnou fúrii. Nechte svému muži také prostor na jeho názor a myšlenky!!!


Prostor

Zní to sice sobecky, ale ve vztahu nemůžete zapomínat ani sama na sebe. Muži netouží po ženách, které jsou jejich přívěšky a nejsou schopné být chvíli samy. Nezapomínejte proto na kamarádky a své koníčky!!!


Negace

Dnešní doba není nejrůžovější, ale třeba ve středověku to nebyl také žádný med. Dívat se na svět jen negativním způsobem může vašeho partnera pěkně otrávit. Navrhne dovolenou a vy hned vymyslíte x důvodů, proč to bude špatné? To nezní jako ideální dovolená! Váš negativní přístup často neúspěchy přitahuje. Zkuste to jednou jinak a věřte, že se vám může také něco podařit!!!


  11:00,  aktualizováno  25. března 2019 20:42