Určitě znáte „trefné“ otázky přátel a rodiny, které na vás působí jako červený hadr na býka. 


1. proč ještě nikoho nemáš?


Asi těžko rodičům, kteří touží po vnoučatech, budete vysvětlovat, proč jste stále single. To, že zrovna nemáte vztah, neznamená, že se budete někomu omlouvat. Zkuste si vymyslet vtipnou odpověď, která dá tazatelům jasně najevo, že jste nad věcí.2. kdy se konečně vezmete?


Chodíte spolu už víc než tři roky a na všech rodinných oslavách a setkáních s přáteli slyšíte tuto otázku. Vy víte, že je to jen vaše věc, ale stejně se od vás nějaká odpověď očekává. A bohužel než se opravdu vezmete, tato otázka vás bude pronásledovat.3. kdy uděláš něco se svou postavou?


Au! Tvrdá věta od kohokoli. I kdyby to dotyčný myslel sebelépe, je to podpásovka. Chápeme, že se vás tato poznámka dotkla, ale zkuste ze situace vybruslit s vtipem.4. jsi přesně jako tvá matka!


Další šílená věta, která nás dokáže rozpálit do ruda. Většina žen má sice se svou matkou dobrý vztah, ale rozhodně netouží po srovnání s právě s ní. Je samozřejmé, že některé rysy a genetické dispozice nezapřete, ale to stále není důvod, proč vás mají ostatní srovnávat. Pokud tuto větu pronese váš partner, zkuste se vyvarovat vyjmenovávání všech negativních vlastností, které má on po svých rodičích. Jinak se hádce nevyhnete.

 


  14:00,  aktualizováno  25. března 2019 19:14