Ukážeme vám, jak zůstat naprosto neodolatelnou, i když vzduchem sviští talíře.

Ječíte na něj tak, že sousedé o tři patra níž slyší zřetelně každé vaše slovo, a váš milovaný pak obvykle zahustí atmosféru tím, že za sebou práskne dveřmi? Nenapadá vás lepší řešení než dělat okázale uraženou a prokládat to slzami? Rozchod na sebe určitě nedá dlouho čekat, i kdyby vašemu příteli za temných nocí kroužila nad hlavou svatozář. Tráví váš drahý podezřele moc času ve společnosti dlouhonohé kolegyně? Klidně se s ním pusťte do hádky. Ale pozor – pokud se nechcete stát pavlačovou slepicí, dodržujte i při hádce určitá pravidla:

První pravidlo


Ne abyste se rozbulila při sporu o to, kdo dnes umyje nádobí. Budete vypadat jako trucovité děcko, on se bude cítit zahnaný do kouta a navíc si rozmažete řasenku. Vyplačte se do sytosti v koupelně a veřejné slzy si šetřete na opravdu vážnou hádku.
Tip: Naučte se ovládat své slzné váčky. Je samozřejmé, že se někdy pláči neubráníte, ale pokud hrozí, že vám slzy vyhrknou i kvůli naprosté malichernosti, pevně stáhněte hýžďové svaly. Když se totiž soustředíte na semknuté půlky, podaří se vám záchvat pláče oddálit nebo úplně odvrátit.

ČTĚTE TAKÉ: Strachy v lásce hoďte za hlavu


Druhé pravidlo


Je jasné, že byste na toho mizeru nejraději vyřvala svůj vztek v průběhu minuty, abyste ho v té příští mohla uškrtit, ale donuťte se zpomalit. Jakmile si začnete hlídat tempo řeči, automaticky vám klesne hlas a přestanete příteli připomínat uječenou sousedku v natáčkách.

Výsledek: Hlubší tón vám zajistí partnerovu pozornost, zjedná vám autoritu a rozhodně dosáhnete lepšího výsledku, než když na něho budete nepříčetně pištět.