Večery jsou čím dál delší a přímo svádějí k vyzkoušení něčeho nového, nebo ke znovuobjevení něčeho, co jste dřív rádi praktikovali, ale na co jste v poslední době tak nějak pozapomněli!

Na koníčka, ale v klidu


Položte ho na záda, osedlejte si ho, ale místo abyste na něm kovbojsky rajtovala, několik vteřin jenom klidně ležte. Pak začněte svírat poševní svaly (ty, kterými dokážete zadržet proud moči). I když prahnete po divočejším pronikání, vydržte minutu nebo dvě a užívejte si, jak ve vás roste touha. Zapomeňte na rychlou jízdu k orgasmu, ale dívejte se milému do očí, něco svůdného mu šeptejte, hlaďte ho po hrudi a něžně ho líbejte. Sladká muka se vám vyplatí – až se konečně začnete pohybovat, zažijete neuvěřitelné blaho! Nejsladčeji chutná vyvrcholení v objetí, takže se vteřinu před ním k partnerovi co nejblíž přitulte. Po erupci vedle sebe ještě chvíli ležte a mazlete se.

Kolébka


Požádejte milého, aby si sedl se zkříženýma nohama na podlahu nebo na postel. Uvelebte se mu v klíně, obejměte ho, přitulte se k němu nebo ho líbejte a pomalu se na něm pohupujte.

Dvě lžíce


Natáhněte se na bok, mírně vyšpulte zadek a přizvěte ho k sobě zezadu. Drahý vás takhle může snadno objímat a má volné ruce, aby vás laskal na hrudi. Vy občas sáhněte dozadu, popadněte ho za zadek a přitiskněte ho k sobě.

Loďka


Sex ve vaně je ještě intimnější než na suchu, protože se díky teplé vodě nádherně uvolníte. Sedněte si proti partnerovi a požádejte ho, aby se trochu zaklonil, roztáhl nohy a mírně pokrčil kolena. Vy se podepřete rukama a vyšvihněte mu nohy na ramena. Voda vás bude mírně nadnášet a vy se budete hladce pohybovat dopředu a dozadu.

  19:00,  aktualizováno  26. března 2019 16:23