2. vzrušení

Během tohoto stadia dosáhnete vrcholu vzrušení, který ohlašuje příchod orgasmu. Poté, co ucítíte, že čeká za vraty, nesnažte se ho křečovitě dosáhnout za každou cenu. Pokud jste příliš zbrklá, mohla by vám slast proklouznout mezi prsty. Proto se i v okamžiku nejvyššího rozparádění uvolněte a nechte vyvrcholení přijít. Prožijete ho pak mnohem intenzivněji.Příznaky:

? Zvětší se vám hrudník: Rozohněný krevní oběh, který řádí ve vašem těle, může způsobit i zvětšení vašeho poprsí. Každý z vašich hrudních pahorků přitom dokáže zmohutnět až o pětadvacet procent. Zároveň se však ňadra stanou velmi citlivými. Proto svého milého přimějte, aby vás jemně masíroval, nebo jenom lehce přejíždějte svými bradavkami po jeho těle.

? Zcitlivíte: Každý další dotyk může znamenat stisknutí rozbušky. Centrem zemětřesení se stanou ta místa, ve kterých sídlí nervová zakončení. Sem patří hlavně uši, ňadra nebo zadní část vašeho krku. Právě na ně by se mělo laskání vašeho drahého zaměřit.

? Ztopoří se vám poštěváček: Jakmile se dostane do cílové předorgastické rovinky, klitoris se napřímí a zároveň se roztáhne děložní hrdlo. V tu chvíli nastal ideální moment pro zásun přítelova údu do vaší slastné zásuvky.


3. orgasmus

Mámivá radost vyvrcholení většinou trvá méně než minutu. Pak se vystupňované napětí uvolní. Abyste si během milostných přirážek zajistila orgasmus, zapojte do akce i poštěváček. Buď vybídněte svého souložníka k jeho dráždění, nebo alespoň třete během zásunů klitoris o milencovu stydkou kost.Příznaky:

? Ztrácíte kontrolu nad svými smysly: Vrchol rozkoše většinou zablokuje smysly a čidla. Jestliže jste předtím měla hlad, bolela vás hlava nebo jste se klepala zimou, najednou nevnímáte nic jiného než božskou slast. Stejně tak mozek zcela vypne a nepřihraje vám jedinou myšlenku. Tomu okamžiku se zcela poddejte a užívejte si ho.

? Svaly podbřišku se začnou stahovat: Jakmile dosáhnete vrcholu, zkuste si ještě zpříjemnit postupné odeznívání rozkoše. Váš překrvený klín se začne stahovat a krev vypouštět zpátky do celého těla. Pokud se znovu pustíte do provádění Kegelových cviků a budete dělat pohyby, jako byste zadržovala močení, můžete životodárnou tekutinu v dolních partiích ještě chvíli pozdržet a zalykat se vzrušením.


  6:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:26