Stačí porozumět, jak vaše tělo při sexu funguje, a můžete si zařídit ohňostroj v peřinách. Známe klíč k vaší slasti.

Každé milování má čtyři fáze. Od předehry a vzrušení přes orgasmus až po dohasínání vášní. Někdy jednotlivými částmi profrčíte jako mezinárodní rychlík a ani je nezaregistrujete. Vaše tělo jimi však alespoň bleskově projít musí, jinak nepocítíte ani sebemenší orgastický stah. Jakmile si však jednotlivá stadia uvědomíte, ocitnete se jen krůček od ještě slastnějších erotických výbuchů. Čtěte, jak každou fázi sexu poznáte a jak z ní vymáčknete tu nejsladší slast.1. roztoužení

Pokud minete toto klíčové stadium, o dalších třech si nechte jenom zdát. Můžete se do něj vnořit klasickou milostnou předehrou, avšak často dobře poslouží i pouhé erotické představy. „Ke vzrušení mi většinou úplně stačí, když si svého milence představuju ještě třeba během romantické večeře. Před očima si přehrávám, jak z něho vzápětí servu košili, a prakticky okamžitě mě pak zasvrbí v podbřišku. Často jsem z té představy tak vedle, že si musím poposednout. Partner si toho většinou všimne a jeho úsměv ve mně vyvolá ještě větší sexuální napětí,“ svěřuje se dvaadvacetiletá Natálie. Jakmile jste správně naladěná, stačí, když vás drahý vezme do náruče, a plnou parou se vřítíte do dravého vzrušení. Vycítíte-li, že hraje na správnou notu, vybízejte ho k něžné předehře a vaše jemné rozechvění vyroste v nezdolnou touhu.Příznaky:

? Ztopoří se vám bradavky: Tento první signál zvýšené erotické citlivosti spolehlivě rozezná i váš drahocenný. Bradavky přitom nemusí pouze stát, ale často také ztmavnou. V obou případech vypněte před tváří svého milého hruď a povzbuďte ho k laskání vašich ňader. Líbáním a hlazením se vám totiž rozproudí krev i v klíně.

? Prokrví se vám rozkrok: Jakmile vlna vzrušení zasáhne vaše pohlaví, přinese s sebou vydatné prokrvení. Klitoris se vám o něco rozšíří a stane se citlivějším na dotek. V tom okamžiku je ideální vybídnout svého spolunocležníka k orální akci. Abyste své vzrušení okořenila ještě víc, vyzkoušejte Kegelovy cviky. Spočívají v záměrném stahování dolních svěračů, kterými běžně zadržujete moč. Pokud je budete střídavě zatínat a uvolňovat, naženete do pánevní oblasti ještě více krve a sexuální podněty budete vnímat ještě silněji než předtím.

? Zvlhnete: Ještě než sáhnete po lubrikačním gelu, uvědomte si, že zvlhnutí znamená pro ženu totéž jako erekce pro muže. Stejně tak jako měkký úd nemá šanci se do vás vůbec zabořit, tak zcela suchý a stažený poševní vchod těžko zafunguje jako vstupní brána k rozkoši. Jakmile se však dostatečně vzrušíte, vaše tělo začne vylučovat sekret, který umožní penisu hladce do vás vklouznout.


  6:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:26