Dorazit až ke slastnému vrcholu nemusí být snadné. Vypátrali jsme, jak si orgasmus pojistíte za každých okolností.

Možná máte štěstí a váš drahý vám každou noc bez problémů servíruje slastnou nadílku rozkoše. Ve většině případů se ale k orgasmu musíte prokopat sama. V mužských hlavách kolují nejroztodivnější představy o tom, jak váš moment blaha vlastně vypadá a jak se k němu dopracovat. Tyto představy většinou vyústí v to, že zatímco vy přemýšlíte, jak se zítra blýsknete v práci, on s vámi zběsile lomcuje v domnění, že stoupáte po orgastickém žebříku. Prostudujte tyhle čtyři důvody zaražených orgasmů, abyste už příště nemusela předstírat!

Důvod první: Přeskakujete předehru


„Petr má rád rychlé milování,“ svěřuje se dvaadvacetiletá servírka Hanka. „Na nějaké úvodní mazlení nemá ani pomyšlení. Vždycky mi jen švihem přejede jazykem po bradavkách a už mi stahuje kalhotky a snaží se do mě vniknout. Jenomže moje tělo tak rychle nefunguje a téměř nikdy se přitom nestihnu ani vzrušit, natož dojít až k orgasmu. Petr ještě ke všemu vyvrcholí hned po několika minutách a poté se odvalí na svoji půlku a usne. Celé měsíce jsem si už naše milování neužila.“

Hančin partner přitom zdaleka není jediný rychlík pod sluncem. Možná i váš přítel lační po hlavním chodu, jako by celý rok držel celibát, a vy ho často necháváte prosvištět předehrou nadzvukovou rychlostí nebo ji úplně vynecháte. Trápí vás pocit, že by ho dlouhé čekání mohlo popudit, eventuálně unudit a posléze i zneschopnit. Tato zběsilá jízda má ale pro vaše potěšení nepříjemné následky: při sexu nemusíte cítit nic víc než partnerův pot.

Každá žena potřebuje v průměru celých dvacet minut, aby se dostala do milostného sedla. Kdykoli se proto váš milovaný pokusí o další zběsilý sex, hrajte si na roztouženou kočku, která nejdřív vyžaduje důkladné mazlení. Mějte přitom na mysli, že čím déle budete natahovat jeho uspokojení, o to silnější orgasmus prožijete nejen vy sama, ale i on.

  18:00,  aktualizováno  25. března 2019 17:49