Cvičit se vyplatí, a to nejen kvůli vašemu tělu.

Samozřejmě, zlepšení fyzické konstituce a s tím spojené zlepšení zdraví by mělo být primární motivací, proč cvičit. Pojďme se dnes ale podívat na pár důvodů, proč vám časté cvičení může pomoci i v intimním životě!

1) Stoupající vzrušení


Hned několik vědeckých výzkumů potvrdilo, že sex do několika hodin po cvičení přináší naprostou slast. Může za to dobré prokrvení těla, včetně intimní oblasti, která se tak stává citlivější. Dobrý účinek na prokrvení celého těla mají mj. dřepy, přeskoky přes švihadlo, běh, nebo jízda na kole. Vzpomeňte si na to někdy, až docvičíte :)

2) Delší výdrž


Vzhledem k tomu, že žena potřebuje v průměru o poznání delší čas na dosáhnutí orgasmu než muž (dost přes 10 minut), tak potřebuje dostatečnou fyzickou kondici na to, aby zůstala aktivní. Málokterý muž ji dokáže stimulovat bez toho, aby v posteli nespolupracovala. Je tak potřeba i po deseti minutách pohlavního styku zůstat svěží a fit. A k tomu je potřeba právě trénink. Bez přehánění tak určitě můžeme i říct, že časté cvičení má vliv i na počet vašich orgasmů. A to je super, ne?

  19:00,  aktualizováno  26. března 2019 9:53