Nikdy neškodí o milování vědět pikantnosti, které ani vášnivé a zkušené milenky netuší. Pídili jsme se po rozkošných faktech, která vás i jeho mile zasvrbí v podbřišku!

1. První erekci mají muži už v mámině břiše, a to od šestého měsíce těhotenství. Usvědčují je ultrazvuková vyšetření.


2. V Ugandě se mladé ženy před milostnou schůzkou štípou do stydkých pysků, aby se jim nalily krví a opuchly. Tyto Afričanky jsou totiž přesvědčeny, že čím rozměrnější výbavu budou v kalhotkách nosit, tím většího úspěchu dosáhnou u mužů.


3. Špička klitorisu obsahuje zhruba osm tisíc nervových zakončení. Tak spletitou síť nervů přitom nenajdete nikde jinde na těle. Muži za ženami co do počtu zaostávají. Jejich penis obsahuje pouhé čtyři tisíce těchto ocásků slasti.


4. Nechápete, proč vám odér semene vašeho milovaného připomíná čekárnu u doktora? Za zápach může látka zvaná spermin, což je přírodní dezinfekce, která chrání ejakulát před kyselinami v pochvě.


5. Ve starověkých Aténách se nevěrní manželé trestali vyholením rozkroku a zasunutím obrovské ředkve do řitního otvoru.


6. I mezi zvířaty se najdou gayové. K hrátkám se stejným pohlavím se nejčastěji uchylují mořští ptáci, ovce a orangutani. V newyorské zoo se dva samci tučňáka, kteří spolu chodili už léta, dokonce rozhodli společně vychovat jedno z cizích mláďat.


7. Největší chuť na sex na ženy přichází v průběhu druhého týdne cyklu, mezi jedenáctým a patnáctým dnem, kdy se blíží ovulace. Ženské tělo je v té době napěchované hormony a sebemenší dotyk na patřičných místech vyvolává prudce vášnivou reakci. Jestliže však berete antikoncepci, o toto období extáze kvůli chemii přicházíte. Hormony totiž uvolnění vajíčka zcela potlačují.


  6:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:32