I kdyby venku řádily třeskuté mrazy, tyhle hřejivé triky ve vás vykřesají spalující žár, jaký nepanoval ani v létě!

1. Až si po stavění sněhuláka budete dělat svařák, přisypejte do vína dvojnásobné množství skořice a hřebíčku. Prokrvují pohlavní orgány a připraví vás na žhavější postelové hrátky.

2. Pusťte v ložnici radiátor naplno. Vysoká teplota usnadňuje některé polohy, protože budete mít ohebnější tělo (možná tenhle efekt znáte z bikram jógy, která se taky cvičí v horku).

3. Přineste do postele fén, a až budete přítele po celém těle škádlit jazykem, na vlhká místa mu pak namiřte proud teplého vzduchu. Uvidíte, jak se drahý zatetelí slastí.

4. Místo klasické romantické komedie si večer před spaním pusťte něco trochu odvážnějšího.

5. Máte hravou náladu? Až drahý skončí s hlavou mezi vašima nohama, požádejte ho, ať si váš rozkrok představí jako ciferník a pomocí jazyka nebo rtů vám ukazuje, kolik je hodin. Schválně, jestli uhodnete.

6. Jakmile milého začnete dráždit ústy, zaryjte mu (něžně!) nehty do dolní strany půlek. Jde o velmi citlivá místa, na která se při předehře většinou zapomíná.

7. Zaplaťte si s milým saunu sami pro sebe a nechte se od přítele laskat. Horko vám tak prokrví citlivá místa, že zažijete mnohem silnější orgasmus než při běžné teplotě v ložnici.

8. Většina mužů myslí na sex, když se mydlí v koupelně. Vklouzněte k němu do sprchového kouta ve chvíli, kdy právě sahá po mycím gelu.

9. Když se párkrát k sexu přemluvíte, i když zrovna nemáte náladu, tělo začne vyplavovat víc testosteronu, takže se příště na milostné dovádění naladíte mnohem snáz.

10. Nosíte hebké pletené rukavice? Když přijdete domů, nesvlékejte je hned, ale vklouzněte s nimi milému do trenýrek. Neobvyklé příjemné doteky ho raketově vydráždí.

  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:24