Zamilovat se? Snadné. Udržet si smyslnou chemii navždy? Složitější. Sepsaly jsme nejcennější rady.

Jistě, milostných návodů už jste si přečetla stovky. Nikdy ale neškodí udělat si ve znalostech inventuru. Prošli jsme všechny vztahové rady, pročetli dopisy a e-maily, v nichž jste se nám svěřily se svými milostnými zkušenostmi. Čtěte nejúplnější vztahovou kuchařku, která vám lásku osladí a labužnicky našlehá už od prvního rande.

Když spolu začínáte
¦ 1 ¦ „Pozor na citové vyděrače a potížisty! Pokud nechcete skončit se zlomeným srdcem, ruce pryč od chlapíků, kteří mají víc problémů než vy, borců tvrdících, že všechny jejich bývalky jsou hloupé krávy, nebo dobrodruhů, kteří vám namlouvají, že kvůli vám se změní a stanou se lepšími.“

¦ 2 ¦ Když ve vás nejlepší přátelé nového partnera vzbuzují odpor, zkuste včas zjistit, co přesně vám vadí. Muž si totiž většinou vybírá kamarády podobného ražení, jako je on sám, a proto vám už první setkání s jeho smečkou pivních skautů mnohé napoví. Jestli se přátelí s partičkou podivných existencí nebo je naopak zcela bez parťáků, zbystřete.

¦ 3 ¦ Dopřejte si s novým objevem zkušební dobu, než kývnete, že opravdu chcete vážnou známost. Alespoň tři měsíce randěte nezávazně – týden na prozkoumání všech stránek partnera opravdu nestačí. Už od prvního rande zacilte svou pozornost na všechny jeho nedostatky a otestujte si, jak jedná v zátěžových situacích, třeba když má starosti v práci, naštve ho příbuzný nebo dřepí za volantem v zácpě.

¦ 4 ¦ Nechte ho, aby první vyslovil stěžejní slova miluji tě. Muži potřebují víc času, aby si v mozku urovnali své city a vyjádřili je. Když uslyší osudovou větu jako první od vás, možná ho zatlačíte do rohu a donutíte k předčasnému vyznání, které ještě nemyslí zcela vážně.

  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:25