Je to kruté, ale je potřeba si to přiznat!

Ať už jste se do tohoto vztahu dostala brzy po rozchodu, nebo už vás prostě štvalo, že nikoho nemáte, není to vhodné. Takové vztahy nikdy nemají dlouhého trvání a často končí velmi nepříjemným rozchodem, který není dobré oddalovat. Partner tu není jen a pouze od toho, aby "vyplnil prázdno". Pokud to tak máte, buďte raději sama!

1) Vzpomenete si na něj v dobrém i ve zlém? NE.


Zásadní problém, nad kterým by se měla většina žen zamyslet, pokud o svém vztahu pochybuje. Emoce a pocity člověka mluví jasně. Stesk a tužby neobalamutíte. Měla byste si okolo sebe držet lidi, kterým zavoláte nebo se kterými si dáte schůzku, ať je vaše nálada jakákoliv, a vždy jste ráda, že je dotyčný s námi.

Je mezi námi velké procento žen, které jednoduše nezvládá nepříjemné situace, či samotu. Když jsou osamělé, zavolají, a chtějí se družit. Jejich "miláček" se pak jen stává prostředkem, jak se se špatnými stavy vyrovnat. V momentě, kdy je žena šťastná a vyrovnaná, většinou tohoto člověka buď nepotřebuje a jeho přítomnost jí skoro až obtěžuje, nebo se s ním nudí. Láska? Ani náhodou. Tohle chování není vůbec hezké, že? Mělo by to být vyrovnané. Jedna strana by neměla víc brát a míň dávat.

  18:00,  aktualizováno  25. března 2019 16:49