V očích máte ospalky, v puse atmosféru jako v polepšovně a před sebou perný den? Čtěte, proč se vám vyplatí vstát o pár minut dřív, abyste s milým mohli...


? Proč chtějí muži sex po ­­­­ránu?


Sápe se po vás, i když máte tvář pomačkanou spánkem. Vzrušují ho snad lyžařské ponožky nebo vaše XXXL bavlněné tričko, v němž spíte? Odpověď je méně záludná: Muži celou noc do pohlaví proudilo víc krve, takže se probudil se vztyčeným kopím. Po ránu se mu navíc vyplavuje do krve testosteron a velí mu nástroj použít. Vše je připraveno, čehož se přece musí využít!? Proč si ranní akci taky užijete?


Když si brzy ráno milence pustíte pod peřinu, nebudete litovat. Vysoká hladina testosteronu mu totiž zařídila nadprůměrnou výdrž, takže nehrozí předčasný orgasmus. Co udělat, abyste se vzrušila i vy? Oznamte partnerovi, že jste hned zpátky, a v koupelně zatočte se vším, kvůli čemu si nepřipadáte sexy.? Jaké polohy se hodí v polospánku?


Zvolte pozice, v nichž se nenadřete. Uvelebte se na bok a vtiskněte mu zadek do klína. Nebo si lehne na bok on, vy se před ním natáhnete na záda a přehodíte mu nohy přes boky (vaše těla vytvoří tvar písmene T). Tuto polohu oceníte zvlášť tehdy, pokud jste si ještě nevyčistili zuby. 


  6:31,  aktualizováno  31. března 2019 13:40