Jednou chtějí rychlovku vestoje, jindy jim v zápalu něhy dvě ruce nestačí. Jak se v nich máte vyznat? Provedeme vás mužskou touhou.

Možná jste přesvědčená, že víte, jak na něj. V momentě, kdy zarachotí v zámku klíče, začínáte rozhazovat své osvědčené sváděcí sítě. Sázíte-li ale na jistotu, můžete se u něho s opravdovou vášní minout. Osvědčenou akcí byste mohla zadusit tu pravou erotickou energii, která v něm dřímá, a připravit se o milé a vzrušující překvapení.


Přitom existují jasné signály v jeho chování, které vám spolehlivě prozradí, jaký druh milování u vašeho drahého vzbudí bouřlivou odezvu. Odhalili jsme tři druhy sexu, které má rád, a prozradíme vám, jak poznáte, na který z nich má právě náladu ještě dřív, než si to vůbec uvědomí on sám!


Zvířecí vášnivost

Kdy na ni má chuť:
Kdykoliv rozdrtí své soupeře na fotbalovém hřišti, pod basketbalovým košem nebo ve své kanceláři, bude váš hrdina toužit po dravém zakončení úspěšného dne rychlovkou vestoje, se spoustou řevu a rytmických otřesů. Důvod je jednoduchý. Jestliže právě zvítězil na sportovním nebo pracovním poli, zvyšuje jeho tělo produkci mužského pohlavního hormonu testosteronu.


Tenhle nadbytek se pak každý samec snaží vybít a vy jste samozřejmě tou nejlákavější obětí. Vašemu drahému přitom stačí pouze sledovat vítězný zápas svého oblíbeného týmu nebo dostat nepatrně přidáno v práci a už pomýšlí na to, jak si vás zapře o kuchyňskou linku a stáhne kalhoty. Takovým jednáním se vás nechce nijak dotknout ani vyvolat zdání zuřivého násilníka, ale snaží se vás přesvědčit, že jste si vybrala silného mužského, který ví, jak se k životu postavit čelem. A k sexu jakbysmet.Jak to roztočíte: Stačí pár přesně střižených otázek, kterými z něho v mžiku vytáhnete důvod jeho potutelného úsměvu, a víte, která bije. Svěří-li vám, že odpoledne porazil souseda v motokárách nebo právě podepsal kontrakt na pět milionů, stačí jenom vydrat z hrdla výkřik obdivu a naslouchat jeho tělu. Probleskují-li mu oči vášní, na nic nečekejte a pomalu si rozepněte halenku. Jakýkoliv náznak, že jste naladěna na stejnou erotickou frekvenci, v něm vzedme bouřlivou odezvu, podporovanou dalším přídělem testosteronu. Všímejte si i jeho zorniček. Pokud se při pohledu do vašeho výstřihu rozšiřují, sama roztáhněte nohy.


Dáváte tím najevo, že jste připravená k náporu jeho chtivosti. Váš drahý se přitom začne propadat do víru eskalujícího vzrušení, jedním tahem z vás strhne sukni a přitiskne vás ke zdi, aby uspokojil erotické nutkání. Sex vestoje je nejvýraznějším znakem zvířecího sexu. Dopřejete-li mu tuto pozici, bude výskat radostí, jak skvělou partnerku lapil. Dokonale totiž uspokojujete jeho dominantní roli. Když vás drží, zatímco vy jste zaklesnutá nohama o jeho bedra, získává pocit obrovské síly. A navíc se mu otevírá navýsost vzrušující výhled na vaše poskakující ňadra. Budete-li při tom hlasitě křičet nadšením, jeho energii ještě znásobíte.


  6:00,  aktualizováno  25. března 2019 20:41