Lidé, kteří na sex myslí častěji než ostatní, se shodují, že jim erotický pohled na svět zlepšuje náladu a prožitky v posteli. Jak si přeladíte mozek na erotický program? Těchto pár sexuálních zajímavostí vaši mysl prostoupí vzrušením!

1 Jestli potřebujete podat v práci skvělý výkon, noc předtím se pomilujte. Podle americké antropoložky Helen Fisher, která napsala a vydala už pět knížek o původu a budoucnosti lásky, vztahu a genderových rolích muže a ženy, sexuální chemikálie nabudí mozek tak, že druhý den jste kreativnější než kdy jindy.


2 Při orgasmu se ženám v mozku úplně vyřadí z činnosti jedna jeho část: totiž centrum strachu!


3 Striptérky si vydělají na spropitném dvakrát tolik, když mají zrovna ovulaci. Vědci tvrdí, že právě uprostřed cyklu jejich tělo vypouští mnohem víc feromonů. Zkuste dva týdny před menstruací udělat striptýz svému příteli, zaručeně se zpotí.


4 Lidé, kteří mají sex aspoň třikrát týdně, navenek působí až o sedm let mladší!


5 Muži mají sklony mnohem víc riskovat, když jejich činnosti přihlížejí ženy.


6 Chlapíci, kteří se blýskají luxusními hodinkami, košilemi, telefony..., vlastně dávají najevo, že jsou k mání. Jedna studie totiž zjistila, že zadaní muži, i když jsou bohatí, za luxus pro sebe utrácejí mnohem méně.


7 Vědci se vytasili s domněnkou, že některé ženy mají i více aktivních bodů G, které ručí za vaginální orgasmus. Patříte mezi ně? Zjistíte to tak, že při sexu vyzkoušíte nejrůznější polohy.


  9:34,  aktualizováno  31. března 2019 13:32