Místo sladkého vyznání mlčí jako pařez. Proč trvat na pouhých slovech, když možná vysílá mnohem výmluvnější signály lásky?

1. Zubí se jinak

Stačí, aby vás zahlédl, a už má pusu roztaženou od ucha k uchu. Fajn, jak se ale ujistíte, že nejde o nacvičenou grimasu? V ideálním případě mu koutky rtů směřují nahoru a kolem očí se rýsují sexy vrásky. Vědci zjistili, že pokud se na vás lidé usmívají láskyplně, rýhy vypadají mnohem hlubší, než když přízeň předstírají.


2. Vybírá zábavu podle vás

Vy jste kavárenská povalečka, zatímco on o sobě na první schůzce tvrdil, že potřebuje k životu akci a čerstvý vzduch. Přesto spolu randíte dál – většinou mezi regály s knihami či nad hrnkem vašeho oblíbeného kapučína? Jestli jste přikývla, znamená to jediné: Bere ohledy na věci, které máte ráda, a podle toho plánuje váš společný čas. Dává tak najevo, že mu na vás záleží.


3. Žádá vás o radu

Strká vám tázavě pod nos notebook se svou pracovní prezentací anebo prosí, abyste mu pomohla vybrat dárek pro jeho sestru? Zajímá ho, co si myslíte o tom či onom, aniž byste tušila proč? Potřebuje znát váš názor. Našel ve vás totiž člověka, kterému maximálně důvěřuje. Je libo lepší důkaz lásky?


4. Půjčuje vám svého miláčka

„Když jsem si pořizoval nejnovější model chevroletu, padly na něj všechny moje úspory i celé úspory od rodičů. Splnil jsem si sen a užíval si, že to auto patří jenom mně a nikdo jiný za jeho volant nesedne. Jenže jsem se pak seznámil s Lenkou. Když potřebovala dojet za nemocnou babičkou, automaticky jsem jí cpal do ruky klíčky. V tu chvíli mi došlo, že jsem se nejspíš zamiloval,“ přiznává třicetiletý redaktor David.


  6:00,  aktualizováno  25. března 2019 21:34