Možná že už vás trochu nudí vztahový kolotoč špagety – minerálka – Přátelé – brambůrky – spát – do práce – špagety… A možná vnitřně víte, že byste si zasloužili trochu invence. A možná ani nemusíte čekat, až se rozhoupe váš milovaný protějšek. Inspirujte se našimi tipy.

1. Vyrazte do přírody


Vždyť v lese může být tak krásně, s dekou nebo bez ní, můžete najít romantickou vyhlídku, odpálit bublinky… Ale stačí i dětinské rozhazování sněhu nebo prostá koulovačka v parku.

2. Zkuste kouknout za humna


Nic vás nenabudí tak jako změna prostředí. A je jedno, jestli to bude Nairobi, Londýn nebo Macocha. Hlavní je, že bude co obdivovat a že se při tom můžete držet za ruce jako čerstvě zamilovaný pár. Co je nové a svěží, je nové a svěží se vším všudy.

3. Překvapujte se


Ať už jde o belgické pralinky při cestě z práce, skleničky na stopce s Bohemia Sekt rosé lákající vás do voňavé vany, nebo nápis I ¦ U z okvětních lístků růže, fantazii se meze nekladou.

4. Trochu kultury do toho


Výlet na divadelní představení může být zábava, i když nejste zrovna shakespearovské typy. Zvolte odlehčenou komedii nebo i balet, nádech luxusu můžete podpořit večerními šaty nebo kravatou.

5. Láska prochází žaludkem


A čím víc v žaludku, tím větší láska. Dobrá restaurace, dobré jídlo a dobré víno… a ani jeden z vás potom nebude chtít nic jiného než usnout v náručí toho druhého.

  19:00,  aktualizováno  26. března 2019 9:48