Chcete být jeho sexuální bohyní? Tak se pokud možno vyvarujte prohřešků z následujícího seznamu. Muže totiž většinou opravdu zaskočí, přibrzdí nebo rovnou rozčílí.

Existují určité skutky a věty, které by měly být z vaší strany tabu. Jistěže se občas může stát, že všechno neohlídáte, ale když se jim vyhnete, máte mnohem větší šanci stát v očích partnera na piedestalu jako idol milostných hrátek. Tím pro něj zůstanete, když nebudete:

Rozebírat v posteli zakázaná témata


Po rozhovoru ohledně organizace narozeninové oslavy pro jeho maminku nebo upozornění, že by jeho bývalka měla s Davídkem zajít k logopedovi, protože šišlá, možná budete mít plusové body za zájem, ale dost mínusových jako objekt k okamžitému milování. Pokuste se brát ložnici jako svatyni hezkých milostných okamžiků. Všechno ostatní se dá vyřešit v obýváku nebo v kuchyni. Zakázané jsou především hádky. Jakmile se k ní začne v posteli schylovat, vyzvěte partnera k okamžitému přesunu na neutrální půdu.

Usínat dřív než on


Jemu se přece mají začít slastně klížit víčka po skvělém sexu – určitě už na to v nějakém článku narazil – a ne vám! Překvapeně naslouchá, jak spokojeně oddechujete, a v hlavě mu pravděpodobně začne klíčit myšlenka, že se s ním nudíte. Ve skutečnosti opravdu muži po vyvrcholení bojují s návalem únavy, protože v jejich žilách kolují látky podobné anestetikům. Takže jestli jste opravdu unavená a ráda byste už spala, stačí počkat pár okamžiků a určitě vás partner předstihne. A ještě budete za hvězdu, že mu nevyčítáte nevšímavost.

Mlčet jako ryba


Fakt je ten, že mužům dělá dobře, když vám dělají dobře. Rádi by věděli, jak se cítíte a jak vás jejich milostné schopnosti ‚dostávají‘. Když se budete neustále ovládat a nepoddáte se vášni, budou logicky zklamaní. Nejde jen o to, že je vaše vzdechy nebo povzbuzování posílají do vyšších levelů vzrušení, ale také dodávají jistotu, že si vedou správně.

  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:25