3. Vzrušují tě černoši?

Terčem závisti Evropanů jsou kvůli své pověsti extrémně vyvinutého přirození často muži tmavé pleti. Proto je také většina automaticky považuje za jednu z nejerotičtějších představ a tužeb každé ženy. Nemůžeme se tedy divit, že 90 % mužů „sonduje“, zda jsme si tuto fantazii už někdy splnily, nebo jestli alespoň figuruje na předním žebříčku naší erotické hitparády nesplněných přání. Důvod, proč to muži chtějí vědět, je podle sexuologa Luďka Daneše prostý. „Kvůli pověstné velikosti penisu má leckterý muž pocit, že on sám není dost vyvinutý. Je to jakýsi strach z toho, že by přišel někdo s obřím penisem, ale ruku na srdce, která žena si bude jen kvůli tomu za zády partnera shánět černocha?“ říká Daneš. A že už tuto zkušenost máte, nebo po ní opravdu toužíte? Ať vás ani nenapadne říkat mu pravdu! Nevíte, co na jeho otázku odpovědět? V těchto případech platí univerzální pravidlo: Lžete, lžete, lžete, dokud nezemřete!4. Nechtěla bys zkusit trojku?

Další z otázek, které zpravidla zazní jako první z úst muže. O tom, nakolik je či není tento experiment pro partnerský vztah přínosný, už se popsaly stohy papíru. Většina odborníků ale výměnu manželek ani partnerek nedoporučuje.  „Zpravidla to končí špatně, protože představa, že si s mojí partnerkou bude užívat druhý, nebo že se partner bude slastně opájet tělem jiné ženy, téměř pokaždé vyvolá žárlivou scénu a hádky. V praxi jsem to zažil mnohokrát,“ potvrzuje sexuolog s tím, že manželky k takovým praktikám svolují jen nerady a se skřípěním zubů.


5. Máš ráda anální sex?

Otázka, která patří mezi noční můry většiny žen. „Třetina lidí anální sex vyzkouší jen ze zvědavosti. Většinou je to pochopitelně přání muže,“ říká sexuolog Lubor Daneš. „Svůj podíl na tom mají opět pornofilmy. Častokrát v nich k análnímu styku nakonec dojde a žena při něm sténá slastí, proto začnou mít muži pocit, že je to zcela normální a že o něco přicházejí. Běžná praktika to ale určitě není,“ potvrzuje sexuolog a dodává, že ze zmíněných 30 procent nakonec většina párů zkusí anální sex jen jednou. Pouhých 15 procent ho praktikuje pravidelně, přičemž ženy, které si takovou soulož vysloveně užívají nebo ji preferují před vaginálním sexem, patří k opravdovým výjimkám. „Mnoho mužů to na partnerku prostě jen tak zkouší. Jestli se jí do toho ale nechce nebo to důrazně odmítne, pak to určitě nebude pro muže důvod hledat si náhradu,“ říká Luděk Daneš a radí ženám, aby se do této praktiky nenutily jen pro partnerovo potěšení.


  7:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:35