Dokáže změnit výraz obličeje, proto byste si měla dát na jeho úpravě hodně záležet. Třeba takhle!

Pudr


Poprašek barevného pudru působí přirozeněji, než kdybyste malovala oblouky tužkou. Pudr nanášejte zkoseným štětcem směrem vzhůru.

Gel


Je lehčí než vosk a hodí se pro plnější obličeje. Neposlušné chloupky jednoduše zafixujte čirým gelem směrem vzhůru a do stran.

Vosk


Pomůže, když chcete, aby porost držel na místě. Je vhodný pro silné, hrubé chloupky. Nanášejte ho jen zlehka pomocí zkoseného štětce.

Řasenka


Pokud spěcháte a na nalíčení máte asi minutu, pročešte klenby zabarvenou řasenkou na obočí – směrem nahoru a do stran. Barva mu přidá na objemu, i když ji nanesete v rychlosti. Dobře také poslouží ke zvýraznění světlejších chloupků.

Rozjasňovač


Jde o přípravek, který opticky pozvedne klenby. K ruce si vezměte dlouhý plochý štětec se zakulaceným koncem: Rozjasňovač pak veďte podél kosti pod obočím. Tuhle úpravu proveďte úplně na začátku, ještě před samotným zdobením oblouků.

Tužka


Pro jasné kontury obočí použijte tužku. Začněte na spodní hraně klenby a jemně šrafujte směrem k nejvyššímu bodu oblouku. Pak ještě obočí pročešte, aby váš pohled nepůsobil moc přísně.

  15:00,  aktualizováno  26. března 2019 10:16