Bojíte se používat oleje na vlasy? Jste přesvědčená, že si vystačíte pouze s tradičními produkty? Přečtěte si pět důvodů, proč je olej vhodným pomocníkem pro krásu vašich vlasů.

1) Je přírodní


Téměř všechny oleje na vlasy se skládají z olejů pocházejících z různých plodů, rostlin, květů…cokoliv si vzpomenete, přičemž obzvláště oblíbené jsou arganový a olivový olej. Vašim vlasům dodají hydrataci, výživu a nezbytnou péči.

2) Stačí malé množství


Až uvidíte, jak málo stačí na vlasy použít, budete příjemně překvapená jeho cenou. Na rozdíl od jiných vlasových produktů stačí opravdu jen pár kapek.

3) Hloubková výživa


Pokožka hlavy může díky častému používání šamponu, barev na vlasy a stylingovým pomůckám přijít o přirozený maz, proto jsou oleje na vlasy tak nezbytné. Dodávají pokožce a vlasům podstatnou složku, která je nejen posiluje, ale také povzbuzuje k růstu.

4) Ochrana


Použití olejíčku na vlasy před mytím nebo úpravou vlasů poskytuje bariéru, zabraňující jejich poškození. Některé oleje na vlasy jsou dokonce obohaceny o ochranu proti UV záření – perfektní pro dlouhotrvající a zdravý vzhled barvených vlasů.

5) Proti krepatění, proti poškození


Oleje na vlasy dokážou v jednom kroku nahradit séra proti krepatění, spreje dodávající vlasům lesk a další pečující produkty. Z tohoto důvodu jsou zvláště vhodné pro kudrnaté vlasy, které jsou více náchylné k vysušení a poškození.

Vyzkoušejte trojici hedvábných olejů na vlasy Elseve od L’Oréal Paris – zlatý určený pro všechny typy vlasů, červený pro barvené vlasy nebo fialový, speciálně vyvinutý pro potřeby poškozených vlasů. Nejenže vaše vlasy vyživí, ale navíc krásně voní.

  9:52,  aktualizováno  26. března 2019 14:06