V roce 1959 na půdě rodného domu v La Gacilly ve francouzské Bretani si pan Yves Rocher zařídil svou první laboratoř. Tam se zrodila rostlinná kosmetika, která se zcela lišila od té konvenční.

Pan Yves Rocher začíná zkoumat blahodárné účinky rostlin, na jejichž základě vytváří kosmetické produkty bez kompromisů, jež jsou dostupné všem ženám a jsou šetrné jak k pokožce, tak k naší planetě. Od té doby se vše změnilo, a zároveň se nic nemění. Značka Yves Rocher je věrná původní myšlence.

Tuto myšlenku nyní převtělili do 60 závazků, od boje proti znečišťování planety plastovým odpadem, přes podporu žen věnujících se ekologickým aktivitám, po neustálé vylepšování složení kosmetických výrobků Yves Rocher, aby byly stále „zelenější“ a účinnější.

Yves Rocher dodržuje filosofii Act Beautiful = Krása už dnes není jen o kvalitní kosmetice a dokonalém vzhledu, je o ohleduplnosti a zodpovědnosti k životnímu prostředí a k člověku.

Kosmetika Yves Rocher

Seznamte se s ikonickými produkty


Všechny rostlinné složky jsou pěstovány v La Gacilly v rámci ekologického zemědělství.

Jemný hydratační krém na pleť a tělo, 125 ml, 279 Kč

Kosmetika Yves Rocher

Hydratační krém na ruce s bio arnikou, 75 ml, 89 Kč

Kosmetika Yves Rocher

La Gacilly: Zhmotněná vize


Vizi naplňuje společnost Yves Rocher v městečku La Gacilly ve francouzské Bretani každý den. Bojuje za udržení rovnováhy mezi rozvojem společnosti, životního prostředí a byznysem.

1. Příběh společnosti Yves Rocher začal slibem jednoho muže, který se zaručil za to, že jeho rodná vesnice, La Gacilly, bude opět vzkvétat. Značka Yves Rocher se toho drží a firmu buduje tak, aby udržela většinu výroby ve Francii. Celkem 89 % produktů je vyrobeno s láskou k řemeslu, přírodě i ženské kráse ve Francii.

2. Respekt k životnímu cyklu přírody. Kdo chce prokázat respekt k přírodě, musí svůj život sladit s rytmem přírody.

3. Harmonie s ekosystémem. Aby se dařilo uskutečňovat ambiciózní projekt Yves Rocher, je nutné spolupracovat s partnery, kteří jsou jedničkou ve svém oboru. Například: Botanická zahrada v La Gacilly, která byla založena Yvesem Rocherem v roce 1975, je doslova venkovní laboratoří. Je zapojena do sítě více než 200 partnerských zahrad a vyměňuje si s nimi na 1000 pytlů semínek každý rok.