Máte chuť inspirovat se novým stylem a svěřit se do rukou profi kadeřník, vizážisty a stylisty? Pojďte do toho!


Jméno a věk: Eva (60)


Co na tom, že paní Evě Veselé z Prahy pomalu přibývají vrásky. Je stále plná energie a elánu. Povoláním učitelka v mateřské škole si ani teď v důchodu neumí představit život bez dětí, proto nyní pracuje jako chůva.„Jsem stále mezi lidmi a ráda bych se líbila. Vím, že můj šatník je příliš fádní, ale moje snahy o změnu většinou stejně končí u dlouhých kalhot a svetru či mikiny. Vůbec se nelíčím, protože pokaždé když jsem to zkusila, jsem se cítila nesvá,“ svěřuje se Eva.Ukázali jsme jí, jak podtrhnout půvab zajímavými modely a líčením, které dovedou ubrat pár let.Kadeřnice radí:


Eva má zdravé husté vlasy, barví si je až poslední čtyři roky. Výrazně jsem zkrátila boční partie, na šíji jsem vlasy nechala delší, abych dosáhla optického protažení obličeje. Ofině jsem dodala objem prostříháním do šikmého tvaru.


Nová mahagonová barvy značky Paul Mitchell nádherně rozzáří vlasy živými odlesky a dodá jim zdravý vzhled.Precizní střih s krátkými vrstvami dodává účesu hezký tvar, objem a dynamiku  8:36,  aktualizováno  25. března 2019 18:34