Obohaťte svoji sbírku bot o výjimečné kousky z nové kolekce značky CCC. Každou sezónu nabízí velký výběr dámských bot ať už hledáte ty nejlepší boty pro běžné nošení, do práce, nebo na společenských večírek

Každá žena chce mít přeci vyladěný outfit především Žena roku 2020! Pro letošek se připravte na zářívé barvy jako je růžová, mátová a na nejrůznější ozdoby, pásky, korálky a kovové detaily.

Externí obrázek

Styl, pohodlí, příznivé ceny, taková je značka Jenny Fairy. Každou sezonu nabízí velký výběr dámských bot na všechny možné příležitosti. Jednoduché tenisky, espadrilky nebo sandálky si vybere každá žena či dívka, která chce mít vyladěný outfit.

Externí obrázek

Tradiční kožená značka Lasocki patří mezi stálice. Perfektně vyvažuje poměr kvality a ceny. Vybere si zde každý muž či žena, kteří upřednostňují především pohodlí a pravou kůži. Lasocki nabízí modely, které by se daly označit za basics každého botníku.

Externí obrázek

Na nadcházející letní sezónu buďte připravené se značkou DeeZee– ryze letní obuv: sandálky a pantofle zde najdete v různých barvách a typech – zářivě růžová, mátová, s ozdobnými pásky nebo aplikacemi, s korálky či kovovými detaily. A nesmíme opomenout podpatky – jehlové, sloupkové či vyšší platformu.

Externí obrázek

  10:00