Chcete dát po mateřské na obdiv své ženské křivky, ale ty už nejsou, co bývaly? Plastická operace není řešení. Získejte zpět své přednosti, zachovejte si přirozenou krásu a oslňte pevnými ňadry.

Ženský dekolt je všeobecně posuzován podle tří základních kritérií, která určují jeho krásu a svůdnost. Pevnost, velikost a tvar. Velikost je dána geneticky, ale pevnost a tvar se postupně mění a změny jsou způsobeny například věkem, stravovacími návyky, podstoupenými drastickými dietami, ale hlavně mateřstvím.


Mateřství je jedním z nejkrásnějších období v životě ženy, ale přináší s sebou změny, které se na vzhledu ženy docela zásadně podepisují. A právě ňadra jsou nejviditelnějším místem. Kojením se jejich objem zvyšuje, poté rychle klesá a jen málokdy se po skočení kojení prsa vrátí do své původní podoby.Některé ženě se podaří krásná ňadra uchovat, ale jiné při pohledu do zrcadla pláčou nad svým novým, povadlým poprsím. Ochablost a pokles poprsí trápí ženy po mateřské dovolené nejvíce a má to daleko větší následky, než se na první pohled zdá. Ženské poprsí se stalo symbolem krásy a mnohé ženy se se změnou jeho tvaru nedokážou smířit a ztrácejí sebevědomí.


Když žena začne uvažovat o změně, většinou jako první zvažuje plastiku. Implantáty však nejsou nesmrtelné a je nutné je pravidelně měnit. Operace je finančně nákladná a ne vždy tělo změny přijme a začne reagovat odmítavě. Jde zkrátka o velkou zátěž a riziko.


Pokud nejste příznivkyní skalpelu, vsaďte na přípravek z lékárny, účinný doplněk stravy NadraIN FORTE, který je pro všechny ženy, jež trápí příliš malá, povislá nebo neforemná ňadra. Přípravek díky čtyřem silným komplexům pomáhá udržet pevnost prsou a plnost dekoltu, zvýrazňuje přirozený tvar a zvětšuje objem prsou. Kromě větších, pevnějších a krásnějších prsou přispívá nově i k udržení hladké, pružné a hydratované kůže prsou a dekoltu.


Při nákupu zadejte kód JPZ611 a získejte poštovné ZDARMA! Nabídka platí do 31. 7. 2017.


Více informací naleznete na www.nadrain.cz.
  2:25,  aktualizováno  25. března 2019 17:52