Pruhované tričko, messy účes s ofinou, černá káva, ať už si nefalšovanou Pařížanku představíte v jakémkoliv outfitu a s jakýmkoliv nápojem v ruce, jedno je jisté – její rty bude vždy zdobit rudá rtěnka. 

Klasicky červená, smělá, a přesto s nádechem bezstarostnosti.


A pokud zvolíte nejen rudou rtěnku, ale rovnou rudou rtěnku od značky, která je ztělesněním francouzské ležérní elegance, stane se z vás chic dáma hned po vykreslení vašich rtů. Řeč je samozřejmě o značce Yves Saint Laurent, konkrétně o nové, odvážné kolekci dekorativní kosmetiky Scandal by YSL.O tom, že ženskost a pařížský šarm jsou silně zakořeněny v DNA této značky, vás zajisté utvrdí make-up tutorial, který výlučně s produkty YSL vykouzlila blogerka Alex z Tale of Miss A„Pro mě je značka Yves Saint Laurent zosobněním ženskosti, drzosti, ale zároveň prudké elegance. Zkrátka všeho, co v sobě mají Pařížanky,“ svěřuje se Alex.


„A když se vám do rukou dostane kolekce Scandal od Yves Saint Laurent, nechcete dělat nic jiného než překvapovat samy sebe a zkoušet všechny možné barevné kombinace. YSL je totiž moje srdcovka. A červené rty už zřejmě taky! A tak jsem sáhla po nesmrtelné klasice, rtěnce Rouge pur Couture – Satin Radiance Lipstick v ikonickém odstínu 01 Le Rouge. Pravá červená, s vyrytým monogramem, která ve vás probudí ženskost, ať chcete, či ne. Pokud byste měly mít jen jednu červenou rtěnku, tohle je ona…“O produkty luxusní dekorativní kosmetiky Yves Saint Laurent můžete soutěžit na ysl.jenprozeny.cz


  9:15,  aktualizováno  25. března 2019 19:36