Odvázat se, nebát se, užívat si nevšední zážitky i každodenní maličkosti. To vše znamená žít naplno!

Našim čtenářkám rádi plníme sny, aby každý z nás byl o krůček blíže životu, který stojí za to žít! A jízda ve Ferrari? To je zážitek, na který se nezapomíná! Tuto nevšední zkušenost na vlastní kůži okusí naše tři čtenářky Anet Eflerová, Kristýna Kytnarová a Martina Šlosáriková, které se zúčastnily soutěže s Aussie. Ptali jsme se vás, co znamená žít naplno. Co se pod touto tajemnou formulkou skrývá pro naše tři vítězky?Anet E.


„Žít naplno pro mě znamená to, že žiju tak, že si během dne nepoložím otázku, zda jsem vůbec šťastná nebo spokojená. Žiju tak, že nemám čas přemýšlet nad tím, co mě trápí nebo co mi chybí, to znamená žít naplno. Žít spokojeně a na otázku ,jak se máš?‘ odpovídat jednoznačně ,skvěle!‘.“Kristýna K.


,,Žít naplno pro mě znamená svobodu. Svobodná rozhodnutí, kam půjdu, s kým půjdu, co udělám nebo kdy se usměji. Mnohdy mám radost i z úplných prkotin, podle jiných lidí. Potěší mne i čerstvě vykvetlé výhonky sazenic nebo spokojeně chrápající fenka zlatého retrívra vedle mě.“Martina Š.


„Žít naplno je totiž především o odvaze. O odvaze nebát se toho, že vás někdo odsoudí, vysměje se vám nebo vás zavrhne, protože odmítáte žít v šedi průměru většiny. O odvaze chovat se podle své přirozenosti za všech okolností, nenosit různé masky pro zalíbení ostatním a neměnit své názory a chování v závislosti na tom, s kým a kde zrovna jste. O odvaze dělat to, co vás opravdu baví a naplňuje, bez ohledu na to, jestli vám všichni říkají, že je to blbost, k ničemu, že vás to neuživí, a podobně. O odvaze vystoupit z davu většiny, kráčet životem podle svých vlastních pravidel a nebát se používat vlastní mozek místo slepého přebírání pravidel a názorů ostatních. Žít naplno je umění tvořit si svůj vlastní život bez kompromisů, podle svých představ a morálních hodnot.“Žijete také naplno a aktivně? Nezapomínejte ale na pravidelnou péči o sebe, své tělo a vlasy. Při aktivním životním stylu mohou být především vaše kadeře namáhány. Odpovědí je Aussie, tato kvalitní vlasová kosmetika má konkrétní řadu pro každý problém. Trápí vás extra suché vlasy? Vyzkoušejte řadu Miracle Moist. Zlobí vás neposlušné pramínky? Použijte Repair Miracle s olejem z makadamových ořechů. Naopak oslabené a jemné lokny povzbudí přípravky Aussome Volume.


Více najdete na: aussie.jenprozeny.cz


Užívejte života... ale s krásným účesem ;)


  15:05,  aktualizováno  25. března 2019 19:21