Představujeme vám dvě MAYBELLINE IT GIRLS, které se nebojí jít si za svým. Mají odvahu říct svůj názor a neberou ne jako odpověď. Každý den předvádějí světu svou vášeň a kreativitu.

Když se podívají do zrcadla, vidí v něm hodnotu a sílu svých snů. Inspirujte se jejich příběhy a ukažte i vy světu svou odvážnou tvář. Ať už máte před sebou jakoukoli výzvu, dokážete to!EMMA DROBNÁ


zpěvačka, vítězka Česko Slovenské SuperStar 2015
Z čeho máš největší radost?


Těší mě čas strávený s rodinou, kamarády, zkrátka s lidmi, se kterými se cítím fajn. Když cestuji a poznávám nová místa. A samozřejmě když zpívám a tvořím hudbu, kterou miluji.Co ti pomáhá překonat nejistotu?


Snažím se nebrat věci a hlavně sebe příliš vážně, a to mi celkem pomáhá. S úsměvem se podle mne dá překonat téměř všechno.Máš sen, který by sis chtěla splnit?


Největším snem, který si postupně plním, je naplno se věnovat hudbě. A také hodně cestovat.Kde tě v létě uslyšíme zpívat?


Na festivalech i letních akcích v Čechách a na Slovensku. Ale nejvíc mě bude slyšet v našem studiu, protože mám v plánu se do něj zavřít a pracovat na novém albu, které by mělo vyjít ještě letos.Michaela ŠINDLEROVÁ


tanečnice a choreografka
Jaké byly tvé taneční začátky?


Láska k tanci se ve mně probudila velmi rychle a hlavně díky mé první trenérce Vandě Turkové. Pamatuji si, jak jsem přišla z tréninku a tancovala si choreografii stále dokola.Co tě žene dopředu?


Je to dost jednoduché – prostě mě to baví. Je to způsob pohybu, který se mnou silně rezonuje a asi vždy pro mě bude způsob seberealizace, relaxace i vybití přebytečné energie.Máš vzor, někoho, koho obdivuješ?


Ano! Svoji kamarádku Janču Kadaňovou, která se mnou zvládá realizovat projekty už několik let a je úžasná. Ale co se týče taneční sféry, třeba lekce s tanečníkem jménem Chaz Buzan. Génius.Jaké konkrétní plány máš na léto?


Pro mě je to dost jasné – cestování. Zatím není konkrétní plán, ale vypadá to, že se mi podaří propojit objevování nových světů i s tanečním růstem.


  14:46,  aktualizováno  25. března 2019 19:21