Ženy už dávno nejsou považovány za slabší pohlaví. Naopak se musí (a samozřejmě chtějí!) čím dál častěji vyrovnat schopnostem a vlastnostem mužů. Naštěstí už mají stejné možnosti jako muži, mohou stejně jako oni dosáhnout, čeho chtějí. A přesně taková jsou i jejich očekávání.

Přesto to v něčem mají o trochu složitější. Minimálně několik dní v měsíci. Tyto dny však zároveň každé z nás připomenou naši něžnost a ženskost, ale i umění vše zvládnout a čelit různým situacím. Aby vše proběhlo hladce, je dobré mít během menstruace pomoc, na kterou se můžete spolehnout. Značka Always nabízí mnoho různých variant vložek, aby si každá žena mohla vybrat to, co nejvíce vyhovuje právě jí. Například nová řada Always Platinum s křidélky patří k prémiovým produktům pro maximální ochranu a pohodlí. Always Platinum mají unikátní dvojitou povrchovou vrstvu s mikropolštářky. 1000 mikropolštářků poskytuje více hebkosti a pohodlí s křidélky, která perfektně sednou.

Soutěžte o tričko a ceny od Always ZDE

Žhavý tip: jóga v pražských Žlutých lázních zdarma!

Přijďte se protáhnout a zacvičit si jógu s lektorkou Andy Pavelcovou z Fitfab Strong na malou travnatou pláž u Tančírny ve Žlutých lázních! Lekce zaštítěná značkou Always se koná v pondělí 2. září, od 18 do 19.30 h.

Vstup je zdarma. S sebou vezměte pohodlné oblečení, podložku na cvičení a vodu. Počasí se nemusíte bát, v případě deště se lekce koná ve stanu Tančírny!

  13:16