Užijte si nákupy v široké síti prodejen KiK, a to ideálně zdarma! Stačí se přihlásit, zodpovědět soutěžní otázku, a pokud budete mít trochu štěstí při slosování, pošleme vám poukázku na nákup v hodnotě 500 Kč.

Najděte si mezi našimi prodejnami tu, která je vašemu domovu nejblíže, a přijďte si vybrat z našich sezónních nebo akčních nabídek! Trendy oblečení, spodní a noční prádlo, ponožky i různé doplňky jsou za výhodné ceny dostupné pro každého. Ať už hledáte poslední módní výstřelky nebo jen základní kousky do svého šatníku, vytvořte si svůj vlastní styl s naším širokým sortimentem dámské, pánské a dětské módy, a to i v nadměrných velikostech.

Externí obrázek

Kromě oblečení narazíte v KiKu také na širokou nabídkou výrobků pro vybavení domácnosti nebo její dekoraci. Pomocí doplňků zkrášlíte svůj balkón, ložnici či obývací pokoj. V kuchyni si rozšíříte výběr nádobí nebo obohatíte její vybavení o chytrou vychytávku za pár korun.

Externí obrázek

Samozřejmě myslíme i na ty nejmenší. V KiKu seženete nejen hračky pro děti, ale také spoustu věcí pro kreativní tvorbu a rozvoj jejich osobností. Kdo si hraje a tvoří, nezlobí!

Externí obrázek

Nezapomněli jsme ani na sezónní potřeby vašich chlupatých čtyřnohých mazlíčků – ať už potřebujete doma zabavit kočku v dlouhých zimních měsících nebo naopak pořídit teplou výbavu pro pejska na dlouhé procházky.

V KiKu si přijdou na své prostě všichni!

Externí obrázek

Nyní máme pro naše fanoušky KiK soutěž o poukázky v hodnotě 500 Kč! Vylosujeme 20 z vás, kteří správně odpoví na otázku!

 K soutěži se přihlaste ZDE. Pravidla soutěže naleznete na www.kik.cz

Soutěž končí 31.1.2021

Externí obrázek
  16:00
Témata: Kik