Nový tanečně-kondiční program spojuje vše, co od cvičení očekávate, ale dosud jste to marně hledala!

Základní tipy & triky:


?  CO JE VLASTNĚ YÖTAI?

Unikátní pohybový systém pro netanečníky i tanečníky, kteří chtějí vyměnit špatné pohybové stereotypy za správné. Pokud vás baví posouvat stále dál a dál své pohybové možnosti, aniž byste při tom všem rezignovala na eleganci a krásu pohybu, je to to pravé pro vás!


?  CO MŮŽETE ČEKAT?

Postupné systematické posílení, protažení a prodloužení hlubokých svalů, které vám vymodelují postavu snů. Během jednotlivých lekcí se naučíte, jak najít správný poměr síly a flexibility, jak rovnoměrně zapojit hluboké břišní a zádové svaly a zažít ideální souhru pohybu a dechu.?  JAK LEKCE PROBÍHAJÍ?

Hlavním partnerem pro vás bude gymnastický míč, díky němuž je hodina pestrá a zároveň intenzivní. Hledání rovnováhy na míči kromě posílení hlubokých posturálních svalů rozvíjí také schopnost souvislého soustředění. Lekce je zároveň šetrná pro páteř a klouby, proto se jí nemusejí bát ani starší ročníky nebo tanečníci v rekonvalescenci.


? KDE ZAČÍT?

Autorkou yötai je zkušená tanečnice a lektorka baletu Klára Lidová, která vede lekce v tanečním studiu Contemporary v Národním domě na Vinohradech. Více najdete na contemporary.cz. Předchozí rezervace je nutná!  

 


  9:14,  aktualizováno  25. března 2019 21:10