Nike vám díky novým cvičebním metodám pomůže maximalizovat váš potenciál a propojit tělo i mysl. Představuje novinku – lekce jógy v aplikaci Nike+ Training Club.

Na výběr je mezi 3 různými styly, které trvají od  15 do 45 minut, můžete je cvičit kdykoli a kdekoli a navíc jsou zcela zdarma.


„Myšlenou značky Nike je, aby lidé byli stále lepšími sportovci, proto vytváříme takové metody cvičení, které je připraví takřka na cokoliv, co jim život přichystá,“ říká instruktor a spoluzakladatel sekce jógy v NTC Branden Collinsworth.


Stejně jako jiné cvičení v aplikaci, i tréninky jógy jsou rozděleny do tří sekcí, kdy se každá zaměřuje na jiný cíl. Jsou jimi vytrvalost, síla a mobilita. Navíc jsou tyto tréninky opravdu pro každého. Nezáleží na tom, jak pokročilí jste. Jsou vhodné pro začátečníky i velmi pokročilé.Aplikace je ke stažení zde:  


NTC Yoga Mobility – cvičení zaměřené na mobilitu, vnitřní zklidnění a dobití energie

NTC Yoga Endurance – vytrvalostní cvičení, díky kterému zvýšíte Vaši fyzickou kondici a jednoznačně se zapotíte

NTC Yoga Strength – silové cvičení pro vybudování svalů, zpevnění svalových partií


Výhodou je, že se vám přizpůsobí fyzicky, ale i časově. Co je lepšího, než zakončení běhu 15minutovou jógou na protažení? Ano, jógu můžete cvičit samostatně, ale je výborná i jako kombinace k jiné fyzické aktivitě. A můžete si být jisti, že cvičení pro vás sestavili odborníci a profesionální trenéři.


Pokud ještě nemáte staženou aplikaci NTC, můžete tak bezplatně učinit na App Store. Navíc, čtyři nové cvičení jógy budou dostupná již 28. června. Dalších deset se následně očekává v průběhu července až září.


  6:00,  aktualizováno  25. března 2019 18:56