Červená a fialová barva na vlasech je IN už nějakou dobu a své místo na výsluní si vydobyla zcela po právu. Jako jedny z mála oblíbených trendy barev totiž lichotí skutečně všem tónům pleti. Dovolte si toto jaro experimentovat ještě o kousek víc a zahalte svoji hřívu do podmanivých odstínů rubínu nebo ametystu. Je to snazší, než si myslíte.

První sluneční paprsky a probouzející se jaro přímo vybízejí k experimentování a zkoušení nových účesů a barevných variací. Vyzkoušela jste už všechny odstíny od růžové přes modrou, zelenou i žlutou? Je na čase povznést hru barvení zase o kousek dál. Nechejte se tentokrát inspirovat přírodou a vytvořte si kaskádu vlasů v barvách červeného krystalu – rubínu nebo fialového minerálu - ametystu!

Jedno je jisté – červená nebo fialová barva bude slušet opravdu každému. Ať už máte krátké nebo dlouhé vlasy, rovné nebo vlnité, volně splývající nebo zapletené v moderních copech, tento způsob barvení z vás udělá královnu každého festivalu nebo jarní párty.

Pohrát si můžete s intenzitou a různými odstíny barvy. Je jen na vás, jestli zvolíte čistě rubínovou nebo půjdete cestou klasické hnědé, doplněné o červené odlesky. Stejně tak u fialových odstínů můžete volit různé variace. Díky novým kolekcím Ruby Browns a Amethyst z řady barev na vlasy Color Sensation od Garnier je trend barevných vlasů inspirovaných rubínem a ametystem dostupný pro všechny a zvládnete jej hravě i doma.

Originální barevné odstíny odráží světlo a vlasy jsou zvýrazněny nevšedními a jasnými odlesky – přesně jako oslnivé krystaly v přírodě. Díky složení barev, které je obohacené o výtažek z růže a perleť, budou vlasy po použití krásně vyživené a nádherně lesklé.

Abyste si svoje umělecké dílo mohla užívat co nejdéle, používejte vždy správně zvolené produkty z péče o barvené vlasy, které prodlouží výdrž barvy, vlasy vyživí a dodají jim lesk a vitalitu.

  10:15,  aktualizováno  31. března 16:49