Kosmetická společnost Dermacol představuje inovativní novinku SELFIE MAKE-UP pro vyhlazenou a zmatněnou pleť v jednom kroku.        

Seznamte se s TOP produktem, který ušetří místo ve vaší kosmetické taštičce, je praktickým pomocníkem při cestování, a vy si jej doslova zamilujete. S láskou ke kráse měníme svět již 50 let!


Selfie make-up je inovativní make-up 2v1, jehož součástí je podkladová báze a make-up pro extra rychlé nalíčení.

  • V jediném výrobku jsou tak propojeny hned dvě hlavní složky.


  • První složka obsahuje podkladovou bázi, která vyhlazuje a minimalizuje jemné linky, vyplňuje póry a zlepšuje vzhled a odolnost make-upu.


  • Druhou složkou je make-up pro barevné sjednocení a přirozené zmatnění pleti


  • Vaše pleť bude v jednom kroku dokonale vyhlazená a zmatněná!


  • Selfie Make-up je určen pro všechny typy pleti a je dermatologicky testován.


  • Make-up je k dostání v praktickém obalu. Grafika je přizpůsobena jednotlivým odstínům a ulehčí tak rozhodování, který z odstínů použít např. v různých ročních obdobích. SOUTĚŽ #dermacolselfiemakeup


Až do 5. 11. 2016 je možné zapojit se do Dermacol soutěže a vyhrát vstupenky na koncert Justina Biebra, který se uskuteční 12. 11. 2016 O2 aréně v Praze.
Pravidla soutěže jsou následující:

Vyfoťte se a na svůj INSTAGRAM nahrajte svou selfie fotografii, kde budete nalíčená SELFIE MAKE-UPEM a označte ji hashtagem #dermacolselfiemakeup.??


Pokud nemáte Instagram, nevadí! Svou SELFIE můžete nahrát do komentářů pod soutěžní příspěvky na profil Dermacol CZ & SK na Facebooku.


Tři výherce nejzajímavějších příspěvků vyberou kosmetické youtuberky Petra LovelyHair, Týna Třešničková z Tiny's cherry flavor a Míša ze Stylewithme.


1. místo - 2 VIP vstupenky na koncert

2. a 3. místo - 2 vstupenky na koncert?


Soutěž končí 5. 11. 2016. Vyhlášení vítězů proběhne 7. 11. 2016. 


Více na www.dermacol.cz


  9:22,  aktualizováno  25. března 2019 19:37