Toužíte po pohledu, kterému nikdo neodolá? S tímto jednoduchým postupem to zvládnete každý den, aniž byste trávila hodiny před zrcadlem. Připravte si oční linku, řasenku a vaši oblíbenou tužku nebo gel na úpravu obočí. Nenašla jste ještě své oblíbence? Nevadí, i s tím vám pomůžeme!

Oči jsou jedním z nejvýraznějších znaků naší tváře. Už od dětství víte, že při komunikaci je důležitý oční kontakt, který hraje zásadní roli i v dalších životních situacích (ano, máme na mysli flirtování). Každé oči jsou krásné a s pomocí make-upu můžete jejich přednosti ještě podtrhnout. Podívejte se, jak na to:

Krok 1: oční linka


Oční linka pohled zvýrazní, a pokud ji nanesete těsně k řasám, dodáte jim nepřehlédnutelnou hustotu. Stálicí je tzv. kočičí linka, která dodá vašim očím ten pravý uhrančivý pohled! Linku lehce protáhněte od vnějšího koutku oka směrem nahoru k obočí. Pokud se vám tento look nedaří vytvořit, vyzkoušejte trik s lepicí páskou. Nalepte ji podél oka tak, aby její hrana určovala směr, kterým chcete linku vést. Tak linku nepřetáhnete a bude navíc krásně rovná. Skvělého výsledku dosáhnete s voděodolnou linkou ve fixu Superliner Tattoo Signature od L´Oréal Paris nebo dlouhotrvající linkou Master Precise od Maybelline NY. Oční linka Sensational, také od Maybelline NY, je speciálně zakřivená a je skvělým pomocníkem, pokud s linkami začínáte. Jestliže preferujete gelové linky, doporučujeme voděodolné Superliner Gel Intenza od L´Oréal Paris s profesionálním aplikátorem.

Krok 2: řasenka


Řasenku vám nemusíme představovat, pokud se líčíte, určitě jste ji už mnohokrát použila. Protože každé z nás vyhovuje jiný druh kartáčků, dáme vám hned několik tipů na řasenky, které skvěle dotvoří uhrančivý pohled. Pokud chcete řasám dodat nepřehlédnutelný objem, vyzkoušejte řasenku Paradise Extatic. Pro intenzivní černou barvu a speciální složení, které se nedrolí a nelepí, použijte novinku Volumissime Royal, obojí L´Oréal Paris. Řasenka Volum' Express Colossal Big Shot od Maybelline NY řasy krásně pročeše a oddělí. V případě, že chcete vyzkoušet něco neobvyklého, sáhněte po řasence Total Temptation, také od Maybelline NY, která voní po kokosu a vanilce. Mňam!

Krok 3: obočí


Aby vaše oči vynikly jako obrázek, je důležité upravit i jeho rám – obočí. Definované obočí působí upraveně a je posledním krokem k vytvoření neodolatelného pohledu. Kompletní set pro úpravu obočí nabízí Brow Artist Genius Kit od L´Oréal Paris obsahující vosk, pigmentový pudr, kartáček a pinzetku. Novinkou na trhu je krémový gel Paradise Pomade Extatic, se kterým snadno vykouzlíte jak přirozeně vypadající, tak i výrazné obočí.

  11:21,  aktualizováno  26. března 2019 10:13