Každá žena pod kalhotkami vypadá a voní trochu jinak.


1. Jedinečné pysky.


Mezi miliardami žen byste těžko našla navlas stejné intimní partie, jaké vlastníte vy sama. Stydké pysky můžete mít třeba malé a úzké nebo naopak naducané jako broskve. A jestli vám dlouhé vnitřní pysky vylézají zpod těch vnějších, to je taky normální. Dost žen má dokonce levý pysk větší než ten pravý anebo naopak.2. Osobní vůně.


Vaše intimní šťávy mají osobitý pach stejně jako třeba pot. Vůně v určitých fázích menstruačního cyklu sílí – třeba při ovulaci. Příroda chce, abyste mužům svůdně voněla hlavně ve dnech, kdy máte mamutí šanci na zplození potomka.3. Zdravý výtok.


Je úplně v pohodě, že každý den najdete na kalhotkách mokrou skvrnu. Výtok čistí vaginu a stará se, aby se vám v těle nepřemnožily bakterie. Těsně před menstruací a po ní bývá bílý až světle žlutý a hustý. Uprostřed cyklu zprůsvitní a táhne se do nitky. Jasně zelený nebo žlutý výtok signalizuje problém a měl by vás nasměrovat k lékaři.4. Přirozená houština.


Většině žen raší chloupky nejen na vnějších pyscích, ale i v tříslech. Obvyklý je i porost na vnitřní straně stehen a okolo konečníku nebo proužek chloupků na břiše pod pupíkem.


  7:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:22