Sníte o zdravých a lesklých kadeřích? S hedvábným olejem v krému Elseve Extraordinary si přání rychle splníte!

Třetina žen má suché vlasy, které prahnou po kvalitní péči. Jestli se řadíte mezi ně, pak s nadšením objevíte účinky hedvábného oleje v krému Elseve Extraordinary od značky L’Oréal Paris.


Přípravek kombinuje sílu 6 vzácných olejů z květů, které se do vlasového vlákna okamžitě vstřebají a intenzivně ho vyživí. Navíc lehká textura přípravku s vlasem splyne, aniž by ho zatěžovala.


Chcete vědět o zázračném krému víc? 100 z vás ho už vyzkoušelo a svoje dojmy nám napsalo!


Vyzkoušely jste a doporučujete!


99 % by doporučilo Elseve Extraordinary hedvábný olej v krému své kamarádce!


9 z 10 žen potvrdilo, že jejich vlasy nikdy předtím nevypadaly tak zdravě jako právě po použití Elseve Extraordinary hedvábný olej v krému.


9 z 10 žen souhlasí s tvrzením, že ještě nikdy neměly vlasy tak hedvábně jemné jako po použití Elseve Extraordinary hedvábný olej v krému.


95 % se shodlo, že Elseve Extraordinary hedvábný olej v krému zanechává vlasy intenzivně vyživené po celý den.


Ohlasy testujících žen

„Vlasy si denně myji a fénuji, a tak byly velice jemné a dost poškozené. Už týden používám váš výrobek a opravdu vypadají jako nikdy předtím. Měla jsem strach, že mi po něm vlasy ztěžknou a nebudou držet, ale opak je pravdou, jsem s Elseve Extraordinary hedvábným olejem v krému spokojená a rozhodně ho budu i nadále používat a známým jsem ho již doporučila.“


„Vlasy jsou po něm krásně lesklé a hebké. Nejsou mastné ani splihlé. Krém vyživuje!“


„Konečky vlasů jsem mívala krepaté, ale po použití Elseve Extraordinary hedvábný olej v krému vypadají zdravě. Velké plus oproti jiným podobným výrobkům je, že po tomto nepůsobí konečky mastně.“


„Měla jsem suché roztřepené konečky a po použití tohoto hedvábného olejev krému jsou roztřepené konečky zacelené a vlasy nádherně lesklé i hebké na dotek i na pohled.“


Jak se Elseve Extraordinary hedvábný olej v krému používá?

Hedvábný olej v krému se hodí pro všechny typy vlasů. Můžete jej používat různými způsoby. Při nanášení se zaměřujte na délky a konečky, které vyžadují výživu víc než kořínky.


Zahalte hřívu do jemné krémové textury obohacené o 6 vzácných olejů z květů. Dopřejete jí tak potřebnou hloubkovou výživu. Zařaďte proto hedvábný olej v krému do své rutinní péče o vlasy. Vaše vlasy zazáří jako znovuzrozené.


Tři způsoby aplikace:

DO MOKRÝCH VLASŮ PŘED APLIKACÍ ŠAMPONU PRO INTENZIVNÍ VÝŽIVU


DO UMYTÝCH PRAMENŮ PŘED FÉNOVÁNÍM JAKO OCHRANU PŘED TEPLEM A KREPATĚNÍM


DO SUCHÝCH VLASŮ PRO ROZZÁŘENÍ A SNADNOU ÚPRAVU ÚČESUZaujala vás tato novinka?


Soutěžte na stránkách expertnapeciovlasy.cz o 100x expertní péči o vlasy Elseve na 1 rok!  5:37,  aktualizováno  25. března 2019 20:43