Alena Šeredová je nádherná sama o sobě. Dlouhá, hustá hříva však její krásu korunuje. A protože si vlasy téhle supermodelky zaslouží speciální péči, vzala si je do parády špičková kadeřnice Ranáta Márová. Ta použila přípravky L’Oréal Professionnel.

Aby vlasy vypadaly skvěle, musejí být zdravé. Renáta pro nejprve provedla diagnostiku Aleniných vlasů a po vzájemné dohodě použila produktovou řadu INFONCER. Ta vlasy ochrání proti lámání, dodá jim výživu a posílí je i v těch nejnáročnějších podmínkách.Pro vzdušný efekt Aleniny hřívy kadeřnice použila termofixační sprej PLI, který vlasům vdechne nádherný objem, ochrání je před teplem, a to aniž je zatíží. Vlasy už pak stačilo vyfoukat přes kulatý kartáč a bohatý objem byl na světě.Pro maximální objem modelčiných vlasů nanesla vlasová expertka již od kořínků minerální pudr ve spreji Volum Inflator. Stejným přípravkem poprášila i samotné délky. Kadeře díky tomu působily vzdušně, lehce a získaly důležitou ochranu.Dokonalý finiš vlasů zařídí „jednodenní make-up” na vlasy Colorful Hair FLASH. Tato novinka umožní originální barevné fekty, které vlasy rozjasní a zvýrazní jejich strukturu. Pro Alenu kadeřnice vybrala odstín Midnight Fuchsia.Chcete si tyto novinky také vyzkoušet?


Soutěžte o balíček péče, kterou vyzkoušela Alena, a dopřejte svým vlasům péči a výživu! Vyhrát můžete řadu Inforcer ze Série Expert od L’Oréal Professionnel, která nejenže vás oslní nádhernou citrusovou vůní, ale hlavně své vlasy ochráníte před lámáním, dodáte jim sílu, lépe prameny rozčešete a vlasy budou lesklejší. Finální extra objem vašeho účesu zajistí pečující pudrový sprej Volume Inflator, obsahující profesionální minerální pudrové složky pro okamžité nadzdvihnutí vlasů od kořínků s dlouhotrvajícími účinky. Více najdete na lp.jenprozeny.cz.


  14:35,  aktualizováno  26. března 2019 10:58