Blogerka Ann z blogu annbloggerkid.blogspot.cz je stále v jednom kole, pokud zrovna neposiluje, tak vystupuje (tančí a zpívá) na show Bena Cristovaa!


Ze sportů má však Annet nejradši badminton. Připravila si pro vás jedinečnou soutěž o tři volejbalové míče a kosmetiku adidas, vše baleno v krásné sportovní tašce.„Už jsem se nedávno zmiňovala o tom, že jsem se trošku více pustila do posilování a že celkově ráda sportuji… Nicméně, tento článek se opět týká mého sportování a toho, co se snažím dělat pro sebe a pro své zdraví. Poslední dva měsíce jsou opravdu krásné, ale velmi náročné. Omezila jsem absolutně vše a volný čas prakticky nemám. Možná si toho můžete všimnout i skrz mou neaktivitu na YouTube a blogu. Na druhou stranu dělám něco, co miluji úplně nejvíc, a to je hudba a koncertování na Benově show.“„Ještě měsíc bude velice náročný, ale leden by mohl být lepší. Proto jsem si řekla, že sem dnes v tomto článku napíšu to, že chci a budu se snažit od ledna posilovat a sportovat pravidelně. Taková sázka, zda to zvládnu. Haha. Pokusím se vás potom postupem času informovat, jak se mi daří…“


Pokud I VY rádi sportujete, je ten správný čas si zasoutěžit o set ADIDAS DEO, obsahující sprchové gely, deodoranty, vůni a volejbalový míč. Je to jednoduché, stačí jen navštívit blog Ann na annbloggerkid.blogspot.cz a odpovědět na její soutěžní otázku.