Vypracovat sexy tělo do bikin vám dalo pěkně zabrat. Teď ho ještě udržet. Ztrácíte motivaci? Víme, proč se vám plavkové úsilí vyplatí.

1. Budete se sama sobě víc líbit.


Ne proto, kolik vážíte, ale proto, jak se cítíte. Hned po týdnu cvičení a zdravého stravování se začne měnit skladba vašeho těla. Využijte výhod nastartovaného metabolismu – už dvacet minut cvičení vás dostatečně posílí. Navíc když budete mít pocit, že s vámi tělo spolupracuje, hned si ho zamilujete.2. Víc si užijete sex.


Z výzkumů vyplynulo, že až čtvrtina žen při sexu přemýšlí o svých špecích, malých prsou nebo celulitidě. Těžko se přeladíte z myšlenky „jsem odporná“ na „bude to můj nejlepší orgasmus“. Je prokázáno, že cvičení zvyšuje sexuální vzrušivost a usnadňuje cestu k orgasmu! Kromě toho vám dodá sebevědomí, takže dostanete šanci soustředit se na něco erotičtějšího, než je celulitida.3. Předejdete odpolední únavě, a tím i přejídání.


Když jste ve formě, máte víc energie, lépe spíte a saháte spíš po zdravých potravinách. Už po měsíci zdravého životního stylu budete mít tolik přirozené energie, že vás odpolední čokoládový mejdan přestane lákat.4. Budete šťastnější.


Cvičení okysličuje mozek, jemu se to líbí, a proto na oplátku vylučuje hormony štěstí. Jak jednoduché!

  8:00,  aktualizováno  26. března 2019 11:26