Do zítřka můžete hlasovat v devátém ročníku soutěže o nejkrásnější vůni a nejhezčí flakon roku. Vybrali jsme pro vás 45 nejnovějších vonných skvostů, které se ucházejí o vaši přízeň. Přivoňte, hlasujte, vyhrajte!

Vybrat si vhodný parfém není lehký úkol. Musíte vzít v potaz roční období, náladu, svoji osobnost, příležitost… Ještě stále si myslíte, že vám takovou službu prokáže jen jedna jediná zázračná lahvička?

Vůně roku 2017


Jak voní tento rok? Žádné těžké a komplikované kreace. Jako by návrháři parfémů věděli, že nám bohatě stačí těžké životní zkušenosti. Letošní vůně byly převážně lehké a zářivé, plné něžných květin, sladkého ovoce, jemných doteků moře či s konejšivou kapkou sladkého medu. To proto, abychom se cítily krásné a odhodlaně se každý den pustily do dalších bitev.

Který parfém vás letos oslovil nejvíce? A co vám bude už navždy připomínat?


Pokud si myslíte, že právě ten váš je z letošních parfémů ten nejúžasnější, nezapomeňte pro něj hlasovat! Že nevíte jak? Je to jednoduché. Možná už ho totiž máte na poličce doma a jste o něm tak přesvědčená, že ho zkrátka nepotřebujete porovnávat s dalšími. Jestli ale stále váháte, vyrazte do parfumerií (Sephora, FAnn, Marionnaud) či drogerií, ideálně s naším časopisem v ruce, a očichejte vůně, které vás v nominacích zaujaly. Pokud to chcete brát opravdu poctivě, rozdělte si „očichávání“ do několika dní nebo si na pomoc vezměte kamarádku či partnera – za jeden den všech 45 vůní nezvlád­nete.

Přivoňte, hlasujte a vyhrajte luxusní ceny


Soutěž probíhá až do 10. 10. 2017. Kompletní ­nominaci najdete ZDE. Vůně jsme seřadili do čtyř kategorií: dámské a pánské Prestigedámské a pánské Popular. Všechny nominované vůně najdete v aktuální ŽaŽ a na stránkách soutěže. Ze všech pak můžete vybrat i nejkrásnější flakon roku. Svůj hlas vybranému parfému pošlete přes SMS nebo hlasujte ZDE. Zapojit se můžete i do naší soutěže na Instagramu, více se o ní dozvíte také v aktuální ŽaŽ.

Výsledky soutěže Vůně roku 2017 zveřejníme v čísle 22.


 

  10:44,  aktualizováno  25. března 2019 17:20