Jak z prvních jarních dnů vytěžit co nejvíce? Dívejte se na svět barevnými skly (nejen těmi růžovými;). Všechny vaše procházky rozkvetlou krajinou budou ještě o stupínek krásnější!

Novinka mezi optickými produkty – samozabarvující skla Transitions od Essilor – nabízí hned několik barevných odstínů, a dokonce i velmi trendy varianty s metalickými odlesky!


Tyto inovativní brýlové čočky využívají speciální technologii, díky níž jsou uvnitř v místnostech úplně čirá, na slunci pak ztmavnou a plně ochrání oči před škodlivým UVA a UVB zářením. Rovněž jsou cenným pomocníkem, který zabrání, aby škodlivé záření z obrazovek počítačů a smartphonů ničilo váš zrak.


Tento originální produkt otestovala blogerka Nicole (Stylish White Rabbit) při svých toulkách rozkvetlými pražskými parky…„Díky dioptrickým samozabarvujícím sklům Transitions od Essilor nejen uvidíte široko daleko, ale co víc – ochráníte si oči před slunečním zářením a zářením z obrazovek. A vůbec nejsou taková, jak si samozabarvující skla pamatujete – od těch dob technologie urazila pěkný kus cesty. Skla působí naprosto přirozeně, v interiéru dokonale čirá a venku při ostrém světle nebo na sluníčku jednoduše ztmavnou. Samotné mi je nepříjemné, když je ostré světlo nebo když v zimě bodá bíle zasněžená krajina do očí. Tato skla můj problém řeší a já už víc nemusím mžourat očima a připadat si oslepená tou září. Velmi rychle se přizpůsobí množství dopadajícího světla. Je to vskutku příjemná věc mít na očích jedny brýle a nemuset je měnit za sluneční, jen co vyjde slunko!“ shrnuje své zkušenosti Nicole.Celý článek a mnoho dalších krásný fotografií najdete na blogu Stylish White Rabbit zde


Více informací o samozabarvujících sklech Transitions čtěte na www.mojetransitions.cz


  6:34,  aktualizováno  25. března 2019 18:36