Suchý šampon je skvělým pomocníkem, potřebujete-li oživit své vlasy, dodat jim svěžest a objem, který ztrácí již druhý den po umytí. Ať už ho používáte pravidelně nebo jste teprve začátečnicí, přečtěte si, jaké jsou jeho výhody.

Konzistence


V obchodech naleznete suché šampony pudrové nebo ve spreji. Záleží na vás, kterému dáte přednost, pudrový je v mnoha případech účinnější, ale může také zanechávat na vlasech a na oblečení bílé stopy. Výhodou varianty ve spreji je, že nabízí snadnější aplikaci.

Složení


Aby byly suché šampony účinné, obsahují různé druhy absorpčních složek. Zatímco některé využívají sílu chemických sloučenin, jiné obsahují přírodní absorbenty, jako jsou mnohé druhy jílů nebo například rýžový extrakt.

Použití


Je snadné! Šampon ve spreji nebo v pudru rovnoměrně naneste na vlasové kořínky, co nejblíže k vlasové pokožce a nechte pár vteřin působit. Poté produkt konečky prstů důkladně vmasírujte a vlasy pročešte hřebenem. Vaše hříva bude okamžitě oživená a plná objemu, aniž byste musela použít vodu nebo další stylingové pomůcky.

Chcete svým vlasům dodat objem a zároveň podmanivou vůni? Vyzkoušejte novinku v podobě suchých šamponů Magic Shampoo od L’Oréal Paris, jejichž složení je obohacené o rýžový extrakt, který zbaví kadeře mastnoty, ale nezanechá na nich bílé stopy. Vybírat můžete z několika květinových, ovocných a svěžích vůní.

  15:42,  aktualizováno  26. března 2019 11:41