Dopřejte svým vlasům fantastickou barvu bez šedin! Změňte nejen to, jak vypadáte, ale i to, jak se cítíte.  

Pro většinu z nás je ztráta barvy ?citlivá záležitost a řešíme ji už od prvního šedivého vlásku. Musíme se ale smířit s tím, že šedivění je zkrátka přirozený proces. Vlasové buňky stárnou a ztrácejí schopnost vlas probarvovat. Kdy se to stane, to záleží do značné míry na našich genetických předpokladech, ovšem svou roli hrají i faktory, jako je stres a nevhodná životospráva. Se šedinami se potýkala ?i herečka a nyní také ambasadorka značky Garnier Tereza Kostková. Dnes pro nás má ale tip: dlouhotrvající barvu Color Naturals. Ta díky svému složení dokáže zakrýt až 100 % šedivých vlasů a její olejové složky o vlasy zároveň pečují.
Tereziny tipy, jak obarvit vlasy se šedinami:


1. Pro krytí šedin volte barvu ?v odstínu, jako je váš přirozený. Popřípadě lze vybrat barvu ?o jeden odstín světlejší nebo tmavší.


2. Pro šediny je nejlepší zvolit permanentní barvu, která pronikne hlouběji do vlasu. Budete tak mít záruku dokonalejšího krytí.


3. Při barvení šedivých vlasů nechte barvu působit ?o něco déle, ale nepřekračujte doporučený čas uvedený v návodu!


4. Pro přirozeně vypadající krytí šedin je lepší zvolit neutrální odstíny (na krabičce značeno nulou na konci).


5. Pokud máte větší množství šedivých vlasů, nevybírejte výrazný odstín, který by se příliš lišil od vaší vlastní přirozené barvy, a to ze dvou důvodů, takové barvení zanechá vlasy porézní a křehké, navíc barvy, jako je červená nebo černá, vyžadují profesionální odbarvení, pokud budete chtít barvu znovu změnit.VÝZVA: TESTOVÁNÍ


Chcete zdarma vyzkoušet novinku Garnier Color Naturals ultra Cover v hnědém, tmavě blond nebo blond odstínu? Dnes máte poslední možnost! Přihlaste se do našeho testování přímo ZDE! Vybereme 150 z Vás, které budou mít  šanci ?v pohodlí svého domova vyzkoušet vybraný odstín této barvy. Navíc tři ženy osobně vyzpovídáme? a pozveme do studia? na focení!


  8:05,  aktualizováno  25. března 2019 17:56