Celulitida dělá vrásky nejedné ženě. Vy ale nechcete mít pomerančovou kůži a vrásčitý obličej. Chcete se celulitidy zbavit! Konečně je tu řešení, které vám v boji výrazně pomůže! Legíny SOLUCEL

Co je celulitida?

? nerovnost kůže projevující se zejména v oblasti stehen, zadečku a břicha, pro svůj vzhled je často nazývána jako "pomerančová kůže".

? je způsobena špatným ukládáním tuku v důsledku nesprávného fungování lymfatického oběhu.

? její vznik je mnohdy spojen s nedostatečným pohybem, špatnými stravovacími návyky nebo hormonální nerovnováhou. Velkou roli zde hraje také dědičnost.


Co podporuje vznik celulitidy?

Kromě stárnutí a nadváhy podporuje vznik celulitidy stres, nedostatek pohybu, hormonální antikoncepce, těhotenství, puberta, období přechodu, kouření, pití alkoholu a již výše zmíněná genetická dispozice. Ukládání tukových zásob kolem hýždí a na stehnech může podporovat i opakované prochládání těchto partií, špatné stravovací návyky a nedostatečný příjem tekutin.


4 stádia celulitidy:

1. stádium – „pomerančové kůže“ je vidět při tlaku na kůži.2. stádium – „manekýnské stádium“ se projevuje nerovnostmi kůže, které jsou viditelné i při napnutí svalů, sezení na tvrdé podložce nebo jsou viditelné při ostrém bočním osvětlení.3. stádium – nerovnosti jsou viditelné vždy, bez ohledu na stání, sezení, osvětlení.4. stádium – hrubé nerovnosti kožního povrchu, které mohou být komplikovány otoky, monstrózním zvětšením tukové tkáně i bolestivostí.


Revoluce v boji s celulitidou pomocí REVOLUČNÍ TECHNOLOGIE SOLUCEL!


Solucel – řešení celulitidy

Řada reklam tvrdí, že právě inzerovaný přípravek (zázračný a jistě drahý) vás celulitidy stoprocentně zbaví. Pravda je však krutá, pokud se vás již jednou „pomerančová kůže“ zmocní, jen tak lehce jí neuniknete. Za úspěch lze považovat, pokud proces tvorby hrbolků lehce zmírníte a zabráníte jeho dalšímu pokračování. Léčba musí být vedena velmi komplexně, svědomitě a nejlépe s odborným lékařským dohledem. Nepodceňujte prevenci, opravdu se vyplatí. Základem léčby je „zdravý životní styl“ a prevence, kterou je právě řešení Solucel.


FUNKCE

Kombinace stříbra, mědi a uhlíku vetkaných společně s jemnou bavlnou, jenž jsou v kontaktu s pokožkou, obdarovávají tento výrobek bakteriostatickými vlastnostmi, stimulují krevní oběh a podporují látkovou výměnu.


PERFEKTNÍ LINIE

Při dlouhodobém a pravidelném používání (taktéž v noci) jsou výsledky viditelné již po pěti týdnech. Přirozené zdraví díky ergonomické tkanině, která obepíná a modeluje postavu v maximálním pohodlí.


ÚČINKY POUŽÍVÁNÍ

Redukce nevzhledné kožní celulitidy | odvodňující a zeštíhlující masáž | účinek v modelaci břicha, hýždí a nohou | aktivní lymfodrenážní a zeštíhlující masáž


DOKONALÉ NOŠENÍ A KOMFORT

Díky anatomickému způsobu tkaní kalhoty bezvadně padnou pod každé oblečení. Jejich nošení zajišťuje maximální komfort. Díky své dokonalé nositelnosti jsou kalhoty Solucel® komfortní jako trikot pod běžné oblečení: je možné je bez problémů nosit při běžných aktivitách po celý den nebo při nočním spánku.


Právě teď je ten nejlepší čas začít! Zkuste legíny SOLUCEL i vy a přesvědčte se. 


Objednávky a další informace o boji proti zákeřné celulitidě na www.solucel.cz


  5:31,  aktualizováno  25. března 2019 20:12